Please assign a menu to the primary menu location under menu
ĮkvėpimasStraipsniai

Vidinė ir išorinė GAUSA. Kodėl jos nėra? O kur ji yra?

Sharing is carying :)

Kaip juda gyvenimas? Aukštyn žemyn, į kairę į dešinę,  į rytus į vakarus… Jis juda visaip. Klausimas, ar man pavyksta judėti su juo. Kodėl kalbu apie judėjimą, nors teksto pavadinimas nurodo į gausą? Nes gausa ir yra judėjimas.

Judėjimas savyje ir išorėje. Aukštyn žemyn, į kairę į dešinę,  į rytus į vakarus… Iš gyvenimo mes norime daug: gražių daiktų, namų, įdomių žmonių, gerų idėjų ir užburiančių dienų. O ką padarėme, kad tai turėtume? Ar pajudėjome nuo sofos? Ar pajudėjome iš nemėgstamo darbo? Ar pajudėjome link darbų ir užduočių, vedančių gausos keliu?

Savas kelias = GAUSA, nes ji būtina

Dvasiniai tekstai moko, kad sielai/ žmogui yra BŪTINA EVOLIUCIJA. Evoliucija tai yra judėjimas/ augimas/ kaukių nusimetimas/ tikrumo paieška/ pasitikėjimas Gyvenimu ir Dievu/ savo kelio atradimas.

Evoliucija ir savas kelias eina išvien su gausa. Jei einame savu keliu, nesipriešiname gyvenimui ir jo siūlomoms dovanoms, gauname viską, kas reikalinga. Kad augtume, tobulėtume, kiltume aukštyn. Jei sėdime ne savo vietoje, niurzgame ant pasaulio, kam tos dovanos? Kam gausa? Kad todėl erzintumėtės?

Vienas žymiausių dvasinių mokytojų Ošo yra pasakęs, kad Dievas nuolat beldžiasi į jūsų namų duris. Dievas ateina su meile, su dovanomis. Bet… dažniausiai jūsų nėra namuose. Tuo metu, kai jis beldžiasi, jūs sėdite nemėgstamam darbe, išdavę save dėl prestižo ar pinigų.

Kai mes atrandame savo aistrą, savo užsidegimą, savo įkvėpimą. Kai darome tai, ką mylime, pamiršdami pasaulį, pamiršdami pinigus, pamiršdami save, bet pagalvodami apie kitus, tada ateina STEBUKLINGAS LAIKAS. Tas laikas, kai Visata ir Dievas mus įsimyli, nes visi myli laimingus žmones. O kas nemyli, myli, tik to nežino.

Tuomet ateina palaikymas iš visos aplinkos. Iš kitų žmonių, iš netikėtų situacijų. Į savą kelią mums atidaromi visi kiti keliai. Nes savas kelias augina, savas kelias kviečia į laimę, į tikrą išsipildymą.

KAIP PRITRAUKTI GAUSĄ į savo gyvenimą?

1. Pastebėkite gausą kiekvienoje gyvenimo akimirkoje. Gyvenimas pilnas dovanų ir džiaugsmo. Apsidairykite, nuostabi diena, oras pilnas gyvybės, šiluma ar šaltis, visur gyvybė. Vien dovanos. Maži dalykai veda į didelius.

2. Išmok vertinti tai, ką turi, nes tik suvokęs, kiek daug gėrio ir grožio tavo gyvenime, gebėsi pamatyti jo vis daugiau. Pamatysi idėjas sklandančias ore, kurias paskui gebėsi paversti į materialą apraišką.

3. Neuždėk sau ribų. Tai ne man, aš to negaliu, aš to nemoku, man nepavyks? Apie ką tu čia kalbi? Save? Stop stop stop. Kas tau pasakė, kad negali? Kur statai sieną, ten ji ir atsiranda. Sugriauk savo žodyne ir mintyse visus NEGALIU, NEŽINAU, NEPAVYKS, ČIA NE MAN. O kam, jei ne tau? Tik dėl tavęs čia viskas 🙂

4. Tapk PILNAS VIDUJE. Jei vertybės siauros kaip popieriaus lapas, jei akys skurdą temato, apie gausą gali tik pasvajoti. Tikrai žinai posakį “Kaip viduje, taip ir išorėje”. Tad pasižvalgyk po savo vidų. Kokios tavo vertybės? Ar tau rūpi harmonija šeimoje, darbas, kuris padeda tau ir pasauliui, ar tau svarbu pasirūpinti savo sveikata, savo emocijomis, dvasiniu augimu? Ar žinai, kur bus tavo pabaiga? Aukštos vertybės tiesia kelius į atvirus išsipildymo kraštus.

Kodėl GAUSA NEATEINA?

Gausa dažniausiai neateina todėl, kad mes patys jos nepriimame. Kažkas priima ir turi labai daug. O kažkas uždeda sau ribas, kiek turi uždirbti, kiek gali išleisti, kaip turi atrodyti “normalus” darbas. Turim visa tai nusimesti ir susikurti tai, kas būtų apie mus.

Juk ne Dievas, o žmogus sugalvojo standartinį atlyginimą, standartinį darbo laiką, atostogas du kartus per metus. Bet klausimas, ar tau tai tinka? Juk tu irgi žmogus, gali visus šiuos dalykus susikurti pagal save.

Kitas svarbus dalykas – NEIGIAMOS NUOSTATOS ir ĮSITIKINIMAI. Jei nuolat kartoji sau, kad norint uždirbti reikia sunkiai dirbti, taip ir bus – turėsi sunkiai dirbti. Kažkas kartoja sau, kad norint uždirbti reikia atsipalaiduoti, jiems taip ir vyksta.

Čia labai svarbus aspektas į ką BŪTINAI turime atkreipti dėmesį. Jei vystome kažkokią sritį: finansus, mylimą darbą, hobį, karjerą, santykius ir t.t. Ir vis negalime išjudėti į priekį, atkreipkite, kokiais ŽODŽIAIS kalbate apie savo pasirinktą sritį ir kokios MINTYS apie ją. Jei galvoje prasisuka nors viena mintis, kad man nepavyks, vykite ją šalin. Jums viskas pavyks. Vienokiu ar kitokiu būdu.

Nesumenkinkite nei žodžiais nei mintimis tų darbų, kuriuos darote. Visas pasaulis yra jumyse. Mes kiekvienas viską turime savyje, tik klausimas, ar leidžiame sau tai pamatyti, ar leidžiame tai gausai atsiskleisti ir pakilti. Vis priminkite sau, kad taip… aš leidžiu 🙂 Leidžiu sau turėti… Leidžiu sau jausti… Leidžiu sau gyventi ir mylėti… Duoti ir priimti… Kvėpuoti ir alsuoti… Om… Gyvenimas Tavyje… O Tu jame…

Tik Atsikelk ir Eik… Daryk ir Judėk… Veik ir Mylėk…

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos