Please assign a menu to the primary menu location under menu
GyvenimasStraipsniai

Slaptas mano minčių pasaulis… Tai, ką žinau tik aš….

Sharing is carying :)

Yra du pasauliai… Dvi mano relybės… Viena matoma, kita slapta. Viena skirta žmonėms, išoriniam pasauliui, kuris mane supa. Kita – TIK MAN. Čia kalbu ne asmeniškai, kalbu apie kiekvieną iš mūsų.

Mes visi turime dvi istorijas ir labai dažnai jos stipriai skiriasi. Du jausmai apie tai, kuom gyvenu viduje, už uždarų durų – SAVO MINTYSE. Ir tai, kaip iš tiesų atrodo mano gyvenimas išorėje, darbe, šeimoje, draugų rate.

Mintys besisukančios galvoje nėra blogai, žinoma, jei jos nėra destruktyvios ir nukreiptos, kaip ginklai į kitus žmones. Konstruktyvios mintys iš tiesų yra KELRODIS – apie tai, kur aš iš tikrųjų noriu būti, su kuo noriu būti, kur būti.

Šita slapta zona, kurios nerodome kitiems iš tiesų yra visiškai apie mus. Dažnai mintyse mes jau nebegyvenam santykiuose, nors vaikštome į renginius kartu, nekenčiame savo darbo, o ryte atėję šypsomės, pykstame ant draugų, o susitikę mandagiai patylime.

Ir čia nereikia savęs kaltinti ar griaužti. Reikia budinti save ir žiūrėti, o kur aš noriu būti, su kuo noriu susitaikyti, ką aš iš tiesų myliu, kas man iš tikrųjų brangu.

Išnaudokite šią erdvę maksimaliai – JI DĖL JŪSŲ, JI JUMS. Nuoširdžiai atsakę sau į VIDINIUS klausimus ir padarę išpažinti, pradėsite drąsiau kelti atsakymus į išorę.

Mąstymas apie save, kuo daugiau apie save

Mes labai daug energijos iššvaistome mąstydami apie kitus žmones, svetimas nuomones, problemas, komentarus. Mintyse su kažkuo diskutuojame, pykstamės, nerimaujame dėl dalykų, kurie greičiausiai net neįvyks. STEBĖKITE. NUOLAT STEBĖKITE SAVO MINTIS.

Klauskite savęs: “Apie ką aš galvoju? Kur mano dėmesys? Ką maitinu?” Savo pasaulį atsukite į save, pasilikite energiją sau. Jei nesate patenkintas savo gyvenimu, išnaudokite vidinę erdvę TIKSLINGIEMS KLAUSIMAMS:

  • Kas man nepatinka mano gyvenime? Ką turiu padaryti, kad tapčiau laimingesnis/ė?
  • Kas man patinka mano gyvenime? Kaip galiu to pagausinti?
  • Kaip galiu pagerinti dabartinį savo gyvenimą?
  • Kas padėtų nuskaidrintikiekvieną mano dieną?

Kuo mažiau apie kitus žmones, svetimas situacijas, problemas. Palikite kitiems, kas yra jų. Neatimkite iš kitų duonos 🙂 Jei matau, kad tikrai kažkam reikia mano pagalbos, patarimo, tuomet sąmoningai ir tikslingai apmąstau, einu padėti ar pakalbėti. Jei tai tik beverčiai priekaištai mintyse, kam jie reikalingi? Niekam! Negaišk laiko.

Parodyk SAU savo VIDINĮ PASAULĮ. Priimk jį, pasižvalgyk ir pradėk sekti paskui jį. Priimk savo keistus norus, intuicijos perlus, vidinį jausmą, kuris kviečia galbūt visai kitur nei esi šiuo metu.

Tai, kas dabar taip slapta tavo viduje, palengva virs TAVIMI ?

Gyvenk savo gyvenimą. Ne dėl kitų, ne apie kitus. Tik tai, kur širdis, KUR MEILĖ KVIEČIA. Ji niekuomet nenuves ten, kur tu neturi būti. O sekdami paskui meilę, mes gebame duoti jos gausiai kitiems. Todėl tai ne egoizmas ar savivaliavimas. Tai tiesiog meilė savo mintims, jausmams, gyvenimui ir žmonėms ?✨

………………………………………………………………………………….

✨ 7 Čakros. Moteriškumas Ir Meilė Sau. Vidinio Klestėjimo Ir Augimo KURSAS

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos