Please assign a menu to the primary menu location under menu

Individuali REBEFINGO sesija

Praktikuojant sąmoningą kvėpavimą ilgainiui pradedame geriau save realizuoti, „pažadiname“ prigimtinius gabumus, pataisome santykius su artimaisiais, atsikratome įvairių baimių ir nerimo, suvokiame emocines ir dvasines ligų priežastis.

Sąmoningo kvėpavimo sesijai jokio fizinio pasiruošimo nereikia. Čia gali dalyvauti tiek jaunas, tiek senas. Viskas, ko jums tereikia – ateiti, kvėpuoti ir stebėti.

Mes nesusimąstome, kokią didelę reikšmę fizinei, emocinei, dvasinei sveikatai turi kvėpavimo pokyčiai. Norint būti sveikam, pirmiausia reikia atpalaiduoti, išlaisvinti fiziologinį kvėpavimo mechanizmą ir visą kūną nuo jo giliausiuose sluoksniuose glūdinčios įtampos, sukauptos per dešimtmečius. Juk ji kenkia psichologinei, emocinei, dvasinei savijautai.

Jei norime būti sveiki, laimingi, aktyvūs, jei rūpinamės savo augimu ir tobulėjimu, jei esame ieškotojai ir tiesiog tyrinėjame gyvenimą, tuomet turėtume pažinti kvėpavimo jėgą ir galimybes. Išmokti valdyti jį, suvokti ir sąmoningai kurti savo realybę.

SESIJOS TRUKMĖ: 1,5 – 2 val.

KAINA: 50 Eur.

SESIJAS VEDA: Indrė Marija – sertifikuota  jogos mokytoja, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, tinklaraščio www.indremarija.lt autorė, jogos studijos “Bodhi” įkūrėja.

REGISTRACIJA: elp. info@indremarija.lt arba tel.nr. 8670 61933.

*********************************************************************************

Rebefingas Kaune. Meditacija Kaune. Joga Kaune.

Facebook Comments
Joga| Meditacija | Stovyklos