Please assign a menu to the primary menu location under menu

Individuali JOGA

Dažnai žmonės apie jogą žino tik tiek, kad jos metu galima stipriai išlavinti ir sustiprinti kūną, tapti lanksčiu ir tuo pačiu ramesniu. Iš tikrųjų, jogos filosofija yra tokia plati, kad ji apima visą mūsų gyvenimą.

Kas laukia užsiėmimų metu:

  • ASANOS – jogos pozos ir pratimai. Asanos stiprina raumenis ir dailina mūsų kūną, moko lankstumo, ištvermės, susitelkimo ir pusiausvyros;
  • PRANAJAMA (kvėpavimo pratimai ir valdymas). Sąmoningai atliekami kvėpavimo pratimai ramina protą, didina sąmoningumą ir susitelkimą;
  • Jogos atsipalaidavimo technika – ŠAVASANA. Jos metu ypatingai giliai atpalaiduojamas kūnas ir protas. Mažėja įtampos, nerimo, streso ir baimės.
  • MEDITACIJOS, kurios suteikia emocinę ramybę, vidinę pusiausvyrą, savęs suvokimą ir pažinimą.

Užsiėmimu metu mes galime STIPRINTI KŪNĄ ir tuo pačiu MALONIAI LEISTI LAIKĄ, pereiti į meditacinę būseną, nuraminti protą bei IŠLIKTI ŽVALŪS. Joga plečia mūsų sąmoningumą, griauna pasenusias ribas, moko būti pasaulyje ir tuo pačiu savyje.

Praktikuojant jogą reguliariai ir nuosekliai, teigiami pokyčiai neprivers Jūsų laukti. Čia vystomas lankstumas ir ištvermė, tuo pačiu gerėja protiniai gabumai, emocijos tampa stabilios ir ramios. Tai padeda sukurti ne tik gražų kūną, bet ir harmoniją gyvenime.

Joga padeda susidoroti su įvairiais negalavimais: nerimu, nugaros skausmais, kraujo spaudimu, chronišku nuovargiu, depresija, diabetu, galvos skausmais, širdies ligomis, stresu ir daugeliu kitų.

  • Kaina vienam asmeniui – 45 Eur.

Užsiėmimas vyksta 1,5 val. Laikas derinamas individualiai.

*********************************************************************************

Rebefingas Kaune. Meditacija Kaune. Joga Kaune.

Facebook Comments
Meditacija| Dvasinis augimas | Stovyklos