El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

Grąžinimas

GRĄŽINIMAI

Jei esate nepatenkintas savo pirkiniu, gavote nekokybiškas prekes, prašome mums pranešti per 14 dienų po siuntos gavimo. Mes jums grąžinsime pinigus arba išsiųsime naują prekę.

Sugadintų prekių grąžinimas

Jei prekės buvo sugadintos transportavimo metu iki pristatymo Pirkėjui, prašome apie tai pažymėti siuntos pristatymo važtaraštyje (jei pristatymo metu pastebite, kad pakuotė sušlapusi, susitepusi). Sugadintų prekių nuotrauką prašome atsiųsti mums el. paštu info@indremarija.lt Nuotraukoje turi matytis siuntos pakuotė ir pristatymo lipdukas, kaip sugadinta prekė buvo įpakuota, dėžės užpildas. 

Gavę informaciją iš Pirkėjo apie sugadintą siuntą, nemokamai jums išsiųsime naują siuntą arba tas prekes, kurios buvo pažeistos ir naudojimui netinkamos.

Jei Pardavėjas atsiuntė kitokio komplektiškumo prekes, nei Pirkėjas užsakė, prašome atsiųsti prekių nuotrauką į info@indremarija.lt, taip pat grąžinti prekę. Pardavėjas jums išsiųs naują prekę, atitinkančią užsakymą.

Kokybiškų prekių grąžinimas

Kokybiškos prekės, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, galima grąžinti ir atgauti už jas sumokėtus pinigus arba pakeisti į kitas prekes per 14 kalendorinių dienų.

  • Grąžinamos kokybiškos prekės privalo būti neatidarytos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etiketės ir kt.) ir negali būti naudotos.
  • Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, kartu su naudojimo instrukcijomis ir kitais prekės priklausiniais.
  • Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, buvo atidaryta (pažeista saugumo pakuotė), yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.
  • Grąžinamos kokybiškos prekės turi būti saugiai, tinkamai supakuotos, kad nebūtų pažeistos transportavimo metu. Už sugadintas transportavimo metu ar prarastas prekes, kai jos grąžinamos Pardavėjui, pardavėjas neatsako.
  • Kokybiškų (nesugadintų, nepažeistų transportavimo metu) prekių grąžinimo kaštus padengia pirkėjas.
  • Grąžinant prekes, prašome, nurodyti užsakymą pateikusio asmens vardą, pavardę bei užsakymo numerį.