El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

KONSULTACIJA

 

Konsultacijos metu dirbame konkrečiai su viena ar keliomis žmogaus gyvenimo problemomis, baimėmis, nepasitikėjimu savimi, drąsos trūkumu, nesugebėjimu atleisti ir t.t.

Individualios sesijos metu žvelgiame į pasenusius elgesio, charakterio, patirčių modelius, kurie NELEIDŽIA BŪTI LAIMINGIEMS, JUDĖTI Į PRIEKĮ, ATSIPLAIDUOTI IR MĖGAUTIS GYVENIMU. 

  • Rebefingo užsiėmimai;
  • Meditacijos mokymai;
  • Mineralų parinkimas pagal astrologiškai atsineštas singonijas;
  • Gėlių žiedų esencijų parinkimas ir paruošimas;
  • SAVIUGDOS, atleidimo, emocijų paleidimo praktikos

Konsultacijos metu dirbame konkrečiai su viena ar keliomis žmogaus gyvenimo problemomis, baimėmis, nepasitikėjimu savimi, drąsos trūkumu, nesugebėjimu atleisti ir t.t.

Trukmė 1 val., kaina 40 eur. Norėdami užsisakyti konsultaciją, rašykite el.paštu info@indremarija.lt

INDIVIDUALUS REBEFINGAS

Sąmoningas kvėpavimas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais. Padeda atstatyti ryšį su savo siela, girdėti ją, gyventi prasmingą gyvenimą, kurti, džiaugtis, mylėti ir būti laimingiems.

Praktikuojant sąmoningą kvėpavimą (rebefingą) ilgainiui pradedame geriau save realizuoti, „pažadiname“ prigimtinius gabumus, pataisome santykius su artimaisiais, atsikratome įvairių baimių ir nerimo, suvokiame emocines ir dvasines ligų priežastis.

Sąmoningo kvėpavimo (rebefingo) sesijai jokio fizinio pasiruošimo nereikia. Čia gali dalyvauti tiek jaunas, tiek senas. Viskas, ko jums tereikia – ateiti, kvėpuoti ir stebėti.

Kontraindikacijos: nėštumas, 3 mėn. po operacijų, sergant psichikos ligomis,  įvairios vėžio formos, po infarkto ir insulto nepraėjus 6 mėn., aukštas kraujospūdis.

Trukmė 1,5 val., kaina 50 eur.

GĖLIŲ ŽIEDŲ ESENCIJOS PARINKIMAS IR KŪRIMAS

Žiedų esencijos - subtilioji ARCHAINĖ emocinės, psichinės ir holistinės medicinos forma.

Gėlių žiedų terapija suteikia emocinę pusiausvyrą, stabilumą, grąžina vidinę ramybę ir pusiausvyrą į gyvenimą.

Konsultacijos metu asmeniškai iš gėlių žiedų gaminama esencija, o komponentai parenkami atsižvelgiant į Jūsų būseną, temperamentą, ligos ar negalavimo pobūdį bei poreikius. 

Ši terapija apsaugo nuo disbalansinių emocijų (nekantrumo, smulkmeniškumo, nepasitikėjimo, pavydo, agresijos, kritiškumo, baimės, įvairiausių kompleksų ir kt.), taip pat gali suteikti trūkstamų emocijų spalvą.

Paslaugos metu laukia 1 val. trukmės pokalbis, po kurio gausite gėlių asmeninį flakonėlį, kurį naudojant 3 savaites, pasiekiami ryškūs rezultatai. Terapija skirta visoms amžiaus grupėms, yra efektyvi, neturi šalutinio poveikio bei nealergizuoja.

Trukmė 1 val., kaina 40 eur. Norėdami užsisakyti konsultaciją, rašykite el.paštu info@indremarija.lt