ASMENINĖ konsultacija

 

Konsultacijos metu dirbame konkrečiai su viena ar keliomis žmogaus gyvenimo problemomis, baimėmis, nepasitikėjimu savimi, drąsos trūkumu, nesugebėjimu atleisti ir t.t.

Individualios sesijos metu žvelgiame į pasenusius elgesio, charakterio, patirčių modelius, kurie NELEIDŽIA BŪTI LAIMINGIEMS, JUDĖTI Į PRIEKĮ, ATSIPLAIDUOTI IR MĖGAUTIS GYVENIMU. 

Konsultacijos metu gali būti parenkama gėlių žiedų esencija arba mineralai padėti spręsti konkrečiai problemai. Taikomos SAVIUGDOS PRAKTIKOS.

Trukmė 1 val., kaina 40 eur.

INDIVIDUALUS REBEFINGAS

Sąmoningas kvėpavimas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais. Padeda atstatyti ryšį su savo siela, girdėti ją, gyventi prasmingą gyvenimą, kurti, džiaugtis, mylėti ir būti laimingiems.

Praktikuojant sąmoningą kvėpavimą (rebefingą) ilgainiui pradedame geriau save realizuoti, „pažadiname“ prigimtinius gabumus, pataisome santykius su artimaisiais, atsikratome įvairių baimių ir nerimo, suvokiame emocines ir dvasines ligų priežastis.

Sąmoningo kvėpavimo (rebefingo) sesijai jokio fizinio pasiruošimo nereikia. Čia gali dalyvauti tiek jaunas, tiek senas. Viskas, ko jums tereikia – ateiti, kvėpuoti ir stebėti.

Kontraindikacijos: nėštumas, 3 mėn. po operacijų, sergant psichikos ligomis,  įvairios vėžio formos, po infarkto ir insulto nepraėjus 6 mėn., aukštas kraujospūdis.

Trukmė 1,5 val., kaina 50 eur.