Please assign a menu to the primary menu location under menu
MalosMineralai

Mala. Kalnų krištolas ir rožinis kvarcas. Šviesa, meilė, tikrumas.

Sharing is carying :)

Ši mala, meditacijos karoliai, pagaminti iš kalnų krištolo ir rožinio kvarco. Malą sudaro 108 karoliukai.

Kalnų krišotolas 

Padeda susikoncentruotisusikauptiracionaliai apmąstyti bet kurią informaciją. Jis skatina aiškumą mintyse, tikrumą ir harmoningumą emocijose, atvirumą, garbingumą. Padeda lengciau priimti informaciją, stiprina atmintį. Šis mineralas pritraukia į jį nešiojančiojo subtiliąsias ir fiziologines sistemas tiek Šviesos, kiek žmogus gali jos priimti.

Tai vienas populiariausių mineralų naudojamų dvasinėse praktikose ir meditacijose. Nuo neatmenamų laikų ji naudjo beveik visos senosios pasaulio tautos ir tikėjimai tam, kad padėtų žmonėms išsilaisvinti iš ligų, suteikti reikalingos energijos bei jėgos.

Rožinis kvarcas

Meilės sau ir kitiems akmuo. Padeda priimti ir mylėti save, pripildo širdies centrą (Anahatą, IV čakrą). Ramina puikybę, reikalavimus, įtampą, pyktį.

Gydo širdies žaizdas ir ir pažeistus jausmus, moko atleisti, mylėti, džiaugtis, skatina atsivėrimą grožiui, gyvenimui, meilei. Padeda įžvelgti savo vidinį potencialą, skatina dvasinį augimą, puikiai pagelbėja mokymosi procese.

Senovės Antikoje buvo tikima, kad meilės dievai Amūras ir Erosas atnešė jį į žemę, kad padovanoti žmonėms meilę ir ramybę. Šis akmuo buvo ypatingai garbinamas ir mylimas.

Malos kaina – 48 Eur.+ siuntimas (2 eur.). Norėdami ją įsigyti rašykite el.paštu indre.ribacauskaite@gmail.com.

MALOS NAUDOJIMAS: 

https://indremarija.lt/skaicius-108-simboline-reiksme-kaip-naudoti-mala/

✨ Jogos ir Meditacijos kursas online + Vertingos paskaitos apie SVEIKATĄ, emocinę pusiausvyrą, MINERALUS, eterinius aliejus!

……………………………………………………………………………………………………………..

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Meditacija| Dvasinis augimas | Stovyklos