Please assign a menu to the primary menu location under menu
MalosMineralai

Mala. Amazonitas. Saviraiška, komunikacija, sąmoningas veiksmas.

Sharing is carying :)

Ši mala, meditacijos karoliai, pagaminti iš Amazonito. Malą sudaro 108 karoliukai.

Amazonito tema – BENDRAVIMAS ir KOMUNIKACIJA. Mes bendraujame išorėje, išreikšdami save, išsakydami mintis, idėjas, pastebėjimus ir bendraujame su savimi viduje, įvardiname sau, ką jaučiame. Tiek išorinis, tiek vidinis bendravimas turi būti harmoningas ir nežeidžiantis mūsų ir kitų žmonių.

Jane Ann Dou (JAV) teigia, jog tai saviraiškos akmuo, todėl ji deda jį ant komunikacijos centro (Gerklės čakra), kad panaikintų ten esančias blokadas. Dedamas ant širdies centro, šalina blokadas, atsiradusias per širdies žaizdas, trukdančias tinkamai save išreikšti.

Amazonitas ramina ir apvalo nuo neigiamų energijų, gesina vidinius prieštaravimus, skatina harmonijos ir ramybės jausmą. Pagal M.Gienger, amazonitas padeda išsilaisvinti iš minties, jog esate tik žaisliukas likimo rankose ir skatina imti savo gyvenimą pačiam į rankas.

Jis išlygina nuotaikų kaitą, mažina liūdesį, susivaržymus ir skatina pasitikėjimą Dievu. Jis padeda spręsti problemas remiantis ir intuicija ir protu. Harmonizuoja astralinį ir mentalinį kūnus, suaktyvina 3 ir 4 čakras, sužadina gyvenimiškąją jėgą, stiprina visus meridijanus.

Ypač tinka nervų sistemos pakenkimams tvarkyti ir išlaisvinti tas blokuotas energijas, kurios neigiamai veikia nervus. Amazonitas reguliuoja medžiagų apytakos sutrikimus, kepenų veiklą, stiprina nervus. Jį gali nešioti sergantys smegenų ligomis. Harmonizuoja hipofizio ir tymuso veiklą, ramina širdies nusiskundimus.

Kaina 48 eur. + siuntimas, Lietuvoje 2 eur., į užsienį 5 eur.
Užsakymai el.p. info@indremarija.lt

MALOS NAUDOJIMAS: 

https://indremarija.lt/skaicius-108-simboline-reiksme-kaip-naudoti-mala/

✨ Jogos ir Meditacijos kursas online + Vertingos paskaitos apie SVEIKATĄ, emocinę pusiausvyrą, MINERALUS, eterinius aliejus!

……………………………………………………………………………………………………………..

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Meditacija| Dvasinis augimas | Stovyklos