Please assign a menu to the primary menu location under menu
Renginiai

Joga PRADEDANTIESIEMS su Indre Marija

Sharing is carying :)

Joga Moterims. Detaliai aiškinsimės asanas, jų variacijas, pritaikymą prie savo kūno gebėjimų. Kalbėsime apie jogos filosofiją, jogišką gyvenimo būdą, mokinsimės atsipalaidavimo, meditacijos, kvėpavimo pratimų.

Dažnai žmonės apie jogą žino tik tiek, kad jos metu galima stipriai išlavinti ir sustiprinti kūną, tapti lanksčiu ir tuo pačiu ramesniu. Iš tikrųjų, jogos filosofija yra tokia plati, kad ji apima visą mūsų gyvenimą.

Jogos praktika gali padėti šiuolaikiniam žmogui adaptuotis gyvenimo pokyčiuose: išmokti įveikti stresą, sugebėti neprarasti pusiausvyros ir tikėjimo vidine jėga, atskleisti save kūryboje, išlaikyti darną šeimoje ir kituose santykiuose.

Kas laukia užsiėmimų metu:

ASANOS – jogos pozos ir pratimai. Asanos stiprina ir dailina mūsų kūną, moko lankstumo, ištvermės, susitelkimo ir pusiausvyros;

✨ PRANAJAMA (kvėpavimo pratimai ir valdymas). Sąmoningai atliekami kvėpavimo pratimai ramina protą, didina sąmoningumą ir susitelkimą;

✨ Jogos atsipalaidavimo technika – ŠAVASANA. Jos metu ypatingai giliai atpalaiduojamas kūnas ir protas. Mažėja įtampos, nerimo, streso ir baimės.

✨ MEDITACIJOS, kurios suteikia emocinę ramybę, vidinę pusiausvyrą, savęs suvokimą ir pažinimą.

Užsiėmimu metu mes galime STIPRINTI KŪNĄ ir tuo pačiu MALONIAI LEISTI LAIKĄ, pereiti į meditacinę būseną, nuraminti protą bei IŠLIKTI ŽVALŪS. Joga plečia mūsų sąmoningumą, griauna pasenusias ribas, moko būti pasaulyje ir tuo pačiu savyje. Ji sustiprina meilę, atjautą ir savęs pažinimą.

Praktikuojant jogą reguliariai ir nuosekliai, teigiami pokyčiai neprivers Jūsų laukti. Čia vystomas lankstumas ir ištvermė, tuo pačiu gerėja protiniai gabumai, emocijos tampa stabilios ir ramios. Tai padeda sukurti ne tik gražų kūną, bet ir harmoniją gyvenime.

Joga padeda susidoroti su įvairiais negalavimais: nerimu, nugaros skausmais, kraujo spaudimu, chronišku nuovargiu, depresija, diabetu, galvos skausmais, širdies ligomis, stresu ir daugeliu kitų.

LAIKAS: 18.00-19.30 val. Antradieniais ir ketvirtadieniais. Užsiėmimai prasideda nuo sausio 07 d.

KAINA: 8 kartų abonimentas – 45 e. Lankymas 2 k. per savaitę. Vieno apsilankymo kaina – 10 eur.

VIETA: Savanorių pr. 130a, Kaunas. Gaja namai. Parkingas yra kieme. Studija yra vidiniame kieme, už 130 pastato nugaros.

Registracija BŪTINA: info@indremarija.lt arba 8670 61933.

Užsiėmimus veda instruktorė Indrė Marija. Plačiau: https://indremarija.lt/apie-mane/

? KITI RENGINIAI:

? REBEFINGO/ Sąmoningo Kvėpavimo KURSAS Su Indre Marija
 
? JOGOS IR MEDITACIJOS stovykla § Sausio 24-26 d.
Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos