Please assign a menu to the primary menu location under menu
Renginiai

Jaunaties MAGIJA: meditacija, joga ir pirtis

Sharing is carying :)

Žmogus yra gyvosios gamtos ir Visatos dalis, tad daug kas jo gyvenime priklauso nuo Visatos ciklų, Mėnulio padėties, gamtos prado pokyčių. Nuo senų senovės žmonės gyveno Mėnulio ritmu. Atsižvelgdami į Mėnulio padėtį danguje, planuodavo ūkio darbus, sėjas, ritualines šventes, grožio procedūras ir t.t.

Mėnulio jaunatis yra ypatingas laikas, kuomet Saulė ir Mėnulis atsiduria tiksliai toje pačioje vietoje dangaus skliaute, tame pačiame zodiako ženkle. Tai mėnulio ciklo pradžia ir jungtinė Saulės ir Mėnulio energija palaiko bet kokią naują pradžią. Saulės ir Mėnulio susijungimas yra lyg sąmonės ir pasąmonės, loginio ir intuityvaus prado susijungimas.

Nuo pačių seniausių laikų šis metas būdavo sutinkamas ypatingai. Šiek tiek sulėtėjant, apmąstant, pabūnant gamtoje, paskiriant laiko savęs apmąstymui.

Susitiksime Jaunaties vakarą ir turėsime šiuos ritualus:

?  Harmonizuojantis JOGOS užsiėmimas

Atliksime ramias, harmonizuojančias ir giliai atpalaiduojančias jogos asanas. Suteiksime savo kūnui sąmoningumo ir išminties per kūną, blokų išjudinimą ir sąmoningą judesį.

? JAUNATIES ritualas ir meditacija

Atliksime Jaunaties ritualą ir meditaciją. Skirsime laiko apmąstyti ateinančio mėnesio ar net kelių tendecijas, iššūkius, idėjas, planus ar tiesiog maloniai atsiplaidosime, susitelksime į save ir paskirsime laiko apmąstyti, kaip norėtume gyventi, kokio vidinio ar išorinio pokyčio norisi šiame gyvenimo etape.

? Ritualinė PIRTIS

Kūno šveitimas druskomis su eteriniais aliejais, vaistažolių arbata, medaus kaukės kūnui, šaltas tvenkinys.

DATA

✨ BIRŽELIO 22 D. Pirmadienis. 18-22 val. Kaina – 25 eur. Renkamės maždaug 17.30 val. Esant poreikiui, galima likti nakvoti sodyboje. Nakvynės kaina asmeniui – 15 eur.

LIEPOS 21 D. Antradienis. 18-22 val. Kaina – 25 eur. Renkamės maždaug 17.30 val. Esant poreikiui, galima likti nakvoti sodyboje. Nakvynės kaina asmeniui – 15 eur.

VIETA: jauki sodyba “Gervių pieva”, Ukmergės rajone, Vepriuose.

RENGINĮ VEDA: Indrė Marija – sertifikuota jogos mokytoja, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, seminarų lektorė, saviugdos tyrinėtoja ir praktikė. Jau 5 metus vedanti meditacijos ir dvasinio augimo kursus, sąmoningumo stovyklas. Meditacijos, jogos ir dvasinių praktikų mokosi Indijoje. Tinklaraščio www.indremarija.lt autorė, jogos studijos “Bodhi” įkūrėja.

Mineralai Meditacijai >> https://indremarija.lt/category/mineralai/

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos