Please assign a menu to the primary menu location under menu
ĮkvėpimasStraipsniai

IŠRĖKTA Tyla ir kaip REIKIA gyventi

Sharing is carying :)

Pirmas gūrkšnis oro, gaivaus, sterilaus, sunkiai prasiskverbiančio į plaučius… Pirmas žvilgsnis… Nematančios blausios akys… Duslūs garsai… Atviras laukas pasauliui… Sako kūdikiai gimsta švarūs it baltas popieriaus lapas… Gal… O gal ir ne… Greičiausiai, kad ne…

Su gimimu atsinešame galybę informacijos. Mes gimstame su istorija. Jau vien mūsų kūnas yra istorijos šaltinis. Juk kažkas vien pažiūrėjęs į mūsų delnus gali papasakoti net mūsų ateitį, o ką jau kalbėti apie praeitį. Bet dabar ne apie praeitį. Labiau apie dabartį. Gal šiek tiek apie ateitį.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Moteriškumo stovykla. Rytas. Išsidraikusiais plaukais, palaidom bliuskutėm klykėm ant viso pasaulio. Meditacija. Meditacija ne tokia, kurioje žvelgiame tylai į akis. Čia susitikome su pykčiu, su visais vidiniais demonais ir slibinais. Keiksmažodžiai, besiliejančios nuoskaudos ir skausmo upeliai… Ir, galiausiai, tyla… Kai išsakyti visi žodžiai, visi skausmai išgyventi 1000 procentų…. Lieka tyla…. Maloni tuštuma… Lyg gimimo akimirką. Išrėkta\ išprašyta tyla.

PRADŽIOS TAŠKAS nuo kurio vėl norisi pradėti kurti. Gyvenimą, save, namus, projektus. Tyla – nuostabus pradžios ir atskaitos taškas.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Po tylos atėjo klausimai. Jaučiausi lyg nuoga. Stovėjau ir klausiau savęs, kas yra mano pradžia… O kas pabaiga… Ar aš apskritai esu aš…. Kieno gyvenimą gyvenu…. Kodėl einu senu keliu… Kodėl nepradedu nauju….

NUTILK bent kelioms akimirkos ir atsisuk į save. Kas tavo viduje? Jei matai kažką, išmesk viską, be gailesčio ir sulaikymo. Pasilik nuogas\ nuoga, plikame lauke ir tada paklausk savęs:

? Jei niekada nebūčiau ėjęs\ėjusi į darželį, mokyklą, universitetą…. Ką DIRBČIAU? Ką VEIKČIAU gyvenime?

? Jei nebūčiau matęs\ mačiusi SANTYKIŲ šablonų (tėvų, kaimynų, senelių), skaitęs straipsnių internete apie santykius… Kokie būtų Mano santykiai? Kaip atrodytų Mano meilė… Meilė be žinojimo, kokia turi būti.

? Jei nežinotčiau, kaip TURI atrodyti STANDARTINĖ diena… Kaip atrodytų Mano? Ar ji būtų tokia, kokia yra dabar?

? Jei NIEKO apie SAVE nežinočiau… Koks\ kokia būčiau? TOKS PATS\ PATI?

? NUOGYBĖ… Tobula būtybė…

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Jei nieko niekada, kokia būtų ši akimirka… ši diena… ar ji jau tobula…

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos