El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

MOTERIS TURI ĮKVĖPTI VYRĄ - dideliems darbams, veikloms, jos norų pildymui...

 

Sakoma "MOTERIS TURI ĮKVĖPTI VYRĄ - dideliems darbams, veikloms, jos norų pildymui".

Labai gražūs, prasmingi ir gilūs žodžiai, atspindintys vyriškos ir moteriškos energijos koreliaciją. Visgi, iš darbo su moterimis labai aiškiai matosi, kad dabartiniame laikmetyje daugelis moterų yra tokios pavargusios, kad net PAČIOS SAVĘS NEBESUGEBA ĮKVĖPTI.

Gyvenimas virtęs į bėgimą voverės rate: vaikai, darbai, mokyklos, darželiai, valgio gaminimas, namų ruoša ir tuose tarpuose bandymas kažkur įdėti LAIKĄ SAU bei būti mūza, įkvėpėja ir mylinčia moterimi...

Žiūrint iš archainės pusės, kuri buvo sociume tūkstančius metų, moteris daugiau rūpindavosi namais, o vyras darbais. Per pastarąjį šimtmetį, karai siaubė mūsų kraštus, šis modelis išsikraipė, nes tiesiog daug vyrų žudavo karuose, moteris visą ūkį turėjo perimti ant savo pečių, nori ji to ar ne. Nebuvo kitos išeities.

Nežinia, ar mes grįšime atgalios, tikrai neverta pradėti kelti vieni kitiems reikalavimų, kokia turi būti mūsų šeima, koks jos modelis, tai yra labai individualus poros susitarimas.

TEREIKIA KELTI REIKALAVIMĄ SAU - sugrįžti į moterišką energiją. Šiais laikais moteris labai išsenka nuo to, kad labai daug laiko praleidžia prie kompiuterio, telefono. Moters psichinė energija nėra tokia stipri kaip vyro, todėl ir sakoma, kad moteris patiria pasaulį per jausmus. Mūzos pavargo - nuo darbų, savo minčių, emocijų sraunių....

Pastaruoju metu vis daugiau pamąstau apie tas ARCHAJINES MOTERIS, kurios DAINUODAMOS išliedavo savo liūdesį ar nusivylimą. Dar mūsų močiutės tą turėjo... ŠOKDAMOS įliedavo į save džiaugsmą, viltį, tikėjimą.... Moterys turėjo galybę AMATŲ, kuriais puošdavo namus. Jos mokėjo siuvinėti, skaniai gaminti valgyti, lipdyti, kurti eiles, papuošalus, pinti....

Moters seksualumą tuomet nusakydavo minkštas žvilgsnis, o ne šampano taurė rankoje.

O mes laiką su draugėmis leidžiame kavinėse.... Gal aš labai nešiuolaikiška, bet viduje kyla ilgesys senovinių moterų, kurios šokiais, dainomis, amatais, kūryba užpildydavo save.

UŽPILDŽIUSIOS SAVE MES GALIME UŽPILDYTI VISĄ PASAULĮ. Tomet ne tik vyras bus įkvėptas nuo moters pilnatvės, bet ir vaikai, draugai bei visi aplinkiniai.

Linkiu kiekvienai iš mūsų nepamesti tos SENOVINĖS, ARCHAINĖS savo dalies. Tos energijos, kurioje moterys tyvuliavo tūkstančius metų - gal ji veikia, jei tokį ilgą laiką pasiteisino...

Nereikia dabar mesti darbo ir eiti pinti vainikų, bet tiesiog į savo gyvenimą ĮNEŠTI:

🌿 šiek tiek šokių,

🌿 šiek tiek muzikos ir dainų,

🌿 šiek tiek kūrybos, tapybos, rašymo,

🌿 ir kuo daugiau poilsio.

Moters energija yra horizontali, todėl pagulinėkit, pasilepinkit gamta - ji moters maitintoja. Su poilsiu būkite griežtos sau - turite rasti jam laiko - ir viskas.

Neapskraukite buitimi, neužsižaiskite su smulkmenomis ir perfekcionizmais - tai vargina.

Dulkės po lova NETURI BŪTI SVARBESNĖS UŽ JUS. Kuo daugiau paprastumo tiek išorėje, tiek viduje. Kai tik ateina sudėtingumas - priminkite sau, kad "Paprasčiau, paprasčiau, paprasčiau...".