El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

Gyvenimas MĖNULIO RITMU. Norų Išsipildymas, Kūrybiškumas, Emocijos Ir Paleidimas.

“Jei Saulė atstovauja kosminei vyriškai jėgai, tai Mėnulis – moteriškajai. Saulė – dvasia, o Mėnulis – kūrybinė jėga, virstanti materija; Saulė – Šiva, Mėnulis – Šakti. Abu kartu jie simbolizuoja pirminį dvilypumą: vyro ir moters, aktyvumo ir pasyvumo, dienos ir nakties, valios ir meilės.” A. Ilgevičienė “Akmenų knyga”.

Visata turi savo ciklus, ritmą, kvėpavimą. Žiūrėdami į gamtą, jos paisydami ir, svarbiausia, bendradarbiaudami su ja, mes galime gyventi daug didesnėje harmonijoje nei galėjome pagalvoti iki šiol.

 Mums nuolat teikiama pagalba ir palaikymas iš viršaus, tik vieni leidžia sau tai pamatyti ir priimti, o kiti atmeta. Neva, čia išsigalvojimai. Pasirinkimas kiekvieno asmeniškas, bet jei jau Mėnulio ciklai pakelia vandenynus, kodėl tikimės, kad nepalies mūsų? :)

Taigi… Mėnulis… Visatos stebuklas, kurį priėmę į savo gyvenimą, galime atnešti sau daug energijos, kūrybingumo, atsipalaidavimo ir emocinio balanso.

Šiek tiek apie Mėnulį… Iš ezoterinės ir astrologinės pusės…

Mėnulis yra atsakingas už žmogaus jausmų pasaulį. Daugelyje ezoterinių tekstų jis yra nurodomas kaip II čakros valdovas. Ši čakra taip pat atsakinga už mūsų emocijas, gyvenimo malonumą ir vidinius vandenis, t.y. skysčius bei emocijas ir jausmus perkeltine prasme. Mėnulis taip pat atstovauja žmogaus astralinį kūną, t.y. sritį, kurioje sukauptas žmogaus praeitų inkarnacijų (įsikūnijimų) patyrimas.

Mėnulis įkūnija moteriškąją jėgą, Dievo Motiną, Švenčiausiąją Mergelę. Išimtis – kai kurios Afrikos ir Šiaurės Amerikos indėnų gentys, maoriai ir Japonija, kur Mėnulis įkūnija vyriškąją, produktyviąją jėgą.

Budizme Mėnulis įkūnija taiką, ramybę, grožį. Pilnatis ir jaunatis – tai dvasinių jėgų sustiprėjimo metas. Kinijoje Mėnulis atspindi esmę – in, moteriškąjį gamtos pradą, pasyvumą ir greitą gyvenimo tėkmę, nemirtingumą. Krikščionybėje Mėnulis ir Saulė dažnai vaizduojami nukryžiavimo scenose ir simbolizuoja dvigubą Kristaus prigimtį. Pagal egiptiečių tradicijas Mėnulis laikomas pomirtinio pasaulio ir amžinybės kūrėju. Eskimai garbino Mėnulį manydami, kad jis siunčia sniegą. Induizmo religijoje jis įkūnija nemirtingumo eliksyro taurę ir asocijuojasi su augalu Soma, iš kurio ruošiamas sakralinis gėrimas.

Tradicijos, religijos, tikėjimai – visi jie turėjo skirtingą, savitą ir unikalų santykį su Mėulio energija, su jo dvasia. Šiuolaikiniame, vakarietiškame pasaulyje, galbūt nežinome daugelio apeigų ir tradicijų, tačiau galime pritaikyti absoliučiai elementarius dalykus ir taip padėti patys sau kasdienybėje.

Tereikia pakelti akis į dangų. Pažiūrėti, kokia fazė ir tiesiog žinoti tam tikrus dalykus, kas pridera tai fazei, kur gausite VISATOS PALAIKYMĄ.

1 – oji Mėnulio fazė. JAUNATIS.

Stichija – Žemė. Simbolinė pirmosios Mėnulio fazės spalva – žalia, įkvėpimo spalva.

KŪNAS. Šiuo laikotarpiu pagreitėja žmogaus organizmo medžiagų apykaita. Šis laikas puikiai tinka apvalyti organizmą, pasidaryti vieną kitą iškrovos dieną. Tiems, kurie siekia sumažinti savo kūno svorį, šis laikas tinkamiausias dietai. Per jaunatį lengviau sekasi mesti rūkyti, atsisakyti alkoholio, laikytis dietos ar keisti mitybos įpročius.

Dažnai pirmosiomis jaunaties dienomis jaučiamas energijos nuosmukis, tad neskubėkite imtis labai aktyvių veiklų, intensyvaus sporto.

Pirmąją ir antrąją jaunaties paras nedirbkite jokių svarbesnių darbų. Tai svajonių ir poilsio metas. Užbaikite tik jau pradėtus ir neatidėliotinus darbus.

Šiuo metu padidėja klaidų ir elgesio sutrikimų tikimybė. Turėtumėte praktikuoti kantrybės ugdymą, turėti daugiau supratimo kitų žmonių atžvilgiu.

NORAI. Jaunaties fazė gali būti labai naudinga kūrybiškumui ugdyti ar naujų planų ir darbų pradžiai. Šis laikotarpis suprantamas kaip augimo metas. Labai tinka užsirašyti ir apmąstyti svajones, tikslus, norus,kurie jums suteikia įkvėpimo ir aistros gyvenimui, pasiplanuoti žingsnius. Kaip sakant, sumesti visas sėklas į derlingą dirvą.

2 – oji Mėnulio fazė. PRIEŠPILNIS

Rojaus molis nuotr.

Stichija – Vanduo. Antrosios Mėnulio fazės simboliu laikoma Selenė, pagal senovės graikų mitologiją – Mėnulio šviesos įsikūnijimas ir sparnuotoji Mėnulio deivė, paverčianti mylimuosius nemirtingais. Energiniu lygmeniu Selenė suteikia žmogui vidinę sielos šviesą, svajones ir gamtinį egzistencijos srauto nemirtingumą.

Mėnulio fazė prieš pilnatį. Čia Mėnulis išsiskleidžia visu savo grožiu.

Per priešpilnį žmogus dažniausiai būna ypač aktyvus, energingas, gali lengvai įtikinti kitus ir užkrėsti juos savo entuziazmu. Žmogaus bioritmai tarsi kyla aukštyn, jam viskas sekasi.

Štai jums ir harmoningo gyvenimo pagal Mėnulį taisyklė: viską, kas svarbiausia (renginius, telefono skambučius, susitikimus), planuokite per pilnėjančio Mėnulio periodą. Visa jūsų veikla bus labai įtikinama.

KŪNAS. Šios Mėnulio fazės metu organizmas puikiai viską pasisavina, todėl šį laiką maksimaliai išnaudokite gydymo kursams, masažams, užsiimkite veidu ir kūnu. Oda gerai aprūpinama krauju, ji pakankamai drėgna, todėl efektyvi bet kokia maitinamoji kaukė.

PLAUKAI. Šiuo metu nukirpti plaukai augs daug greičiau nei paprastai, geriau pavyks ir plaukų dažymas, be to, dažai išsilaikys ilgiau. Atkreipkite dėmesį į Mėnulio padėtį Zodiake. Venkite dažyti plaukus, jei Mėnulis – Ugnies stichijos ženkluose (Avinas, Liūtas, Šaulys).

Priešpilnis – tinkamas laikas savybių atgaivinimui, kurias buvote paleidę. Jei gyvenime buvote pripratę prie kokio nors teigiamo įpročio ir dabar jo nebenaudojate, tai tinkamas metas jį susigrąžinti. Jei turi įgytų žinių, kurios ilgą laiką buvo nepkraktikuojamos – tai puikus metas jas prisiminti. Apskritai, šis metas yra puikus laikotarpis, kai visos žmonių savybės gali būti lengvai prisimenamos ir tobulinamos.

 3 – oji Mėnulio fazė. PILNATIS 

Stichija – Oras. Simbolis deivė Dionė, graikų mitologijoje – Urano duktė. Simboliškai Dionė žmogui neša dangiško idealo žemišką įsikūnijimą ir asmeninę laimę. 3 – osios Mėnulio fazės spalva – geltona, minties spalva.

Šiuo periodu daugelis žmonių jaučia nesąmoningą nerimą, visuomenė tampa gerokai agresyvesnė. Per pilnatį kraujas suplūsta į galvą, todėl žmogus tampa nervingas, ne toks dėmesingas, daro daugiau klaidų. Per pilnatį žmogus sužydi fiziškai ir emociškai. Dauguma tampa energingais, bet ir nervingais, aktyviais, netgi agresyviais. Kuo arčiau pilnaties piko, tuo daugiau žmones linkę nusikalsti, netgi žudytis. Šiame periode tiesiog stebėkite, kokios jūsų savybės pasikelia į paviršių, galbūt atėjo metas tai pamatyti ir susitvarkyti savyje neigiamus emocinius ar minčių darinius.

Per pilnatį nerekomenduojama priiminėti atsakingų sprendimų, kadangi dažnai yra veikiama iš pirminės emocijos.

Per pilnatį geriami vaistai veikia stipriau, tačiau labiau pasireiškia ir jų šalutinis poveikis. Šis periodas labiau veikia moteris negu vyrus. Gerti alkoholinius gėrimus per pilnatį kategoriškai draudžiama, nes per didelė alkoholio dozė gali tapti tragedija. Geriau atidėti chirurgines ir plastines operacijas, nes žaizdos sunkiau gyja. Taip pat nerekomenduojama planuoti reikšmingų gyvenimiškų įvykių, pvz. vestuvės.

Pilnaties fazėje rekomenduojama užsiimti savistaba, savikontrole, disciplina, psichologine savo minčių korekcija, ypač efektyviai veikia teigiamų nuostatų ir afirmacijų kūrimas.

ilnaties metu galima rinkti vaistažoles, ypač tas, kurių gydomoji galia slypi šaknyse ir šakniastiebiuose. Per pačią pilnatį, ypač nakčia surinktų dilgėlių panaudojimas bus labai efektyvus.

4 – oji Mėnulio fazė. DELČIA.

Stichija – Ugnis. Simbolis deivė Gorgonė. Ji nepaprastai graži, tačiau šaltu ir žiauriu veidu, reiškiančiu ir verdančias aistras, ir emocinį nuosmukį. Deivė emociškai prislėgta dėl to, kad Mėnulis turi paklusti Saulei. Energetiniame lygmenyje Gorgonė perteikia žmogaus nesąmonngumą, baimes, kurios gimdo iliuzijas. Šios fazės spalva – raudona.

Delčia – tai periodas, kada mūsų organizmas puikiausios fizinės formos. Kūnas ir siela tiesiog pasirengę žygdarbiams. Tačiau artėjant prie jaunaties jėgos silpsta. Kadangi tai dylanti mėnulio fazė, šiuo periodu labai gerai daryti atleidimo praktikas, paleisti, kas sena, nebereikalinga, neveda mūsų į priekį. Tai puikus metas atsisveikinti ne tik su pasenusiais jausmais, įsitikinimais, bet ir rūbais, daiktais. Peržiūrėkite, kas namuose nebereikalinga, ko nebenaudojate, galbūt tie daiktai pravers kitiems žmonėms.

Čia galima planuoti jau suderintus, nereikalaujančius ypatingų pastangų kasdienius darbus. Visi namų reikalai daug greičiau išsisprendžia, geriau nusiseka.

 4 – oji Mėnulio fazė baigiasi sunkiomis Hekatės dienomis, todėl šiuo periodu rekomenduojama daugiau laiko skirti meditacijai, apmąstymams, buvimui gamtoje bei gryname ore.

Palankus laikas naikinti karpas (iškart po pilnaties), nevietoje augančius plaukus. Šalinti nuospaudas, įaugusius nagus. Plombuoti ir operuoti dantis.

🌙  🌙  🌙 Mėnulio akmens apyrankė savęs harmonizavimui