Mantros | Maldos

 • Kaip naudoti MALĄ (meditacijos karolius)? Skaičius 108. Simbolinė reikšmė.

  Malos paskirtis - maldos, mantros ar pasirinkto teiginio kartojimas skaičiuojant karoliukus. Įprastai jie sudaryti iš 108 karoliukų, nors gali būti ir iš 18, 27 ar 54 karoliukų.
 • Meditacija su mantra. Kas yra mantros? Kaip pasirinkti sau tinkamą? Krikščionybė vs Mantros.

  Kuomet pradedi šlovinti Dievą, jis pradeda šlovinti tave. Bagavagytoje rašoma: "Garbink ir šlovink devas, dieviškąsias esybes, subtiliąsias gamtos...
 • Afirmacijos – Magiški, GYVENIMĄ TVARKANTYS Ir Gydantys Žodžiai. Kaip Jas Kartoti, Kad Suveiktų?

  Afirmacijos yra teiginiai, tvarkantys jūsų palėpę, kurioje sudėta visa, kas neigiama. Pradedam generalinės tvarkos darbus. Neskubėdami, švelniai su savimi. Susitvarkydami savo gyvenimą taip, kad jame būtų gera, malonu ir jauku. Pozityvūs teiginiai, sveikatos integracija, baimių ir nerimo išsivalymas. Jūs galite tai padaryti patys.

  Kažkada pradėjote mintyse, o gal net garsiai, sau kartoti, kad nesugebu vieno ar kito dalyko, bijau mirties, bijau, kad išduos, bijau susirgti, nerimauju dėl ateities, dėl vaikų…. Kažkas pasakė, kas esi niekam tikęs, kad tą ir aną darai blogai, turi pasistengti… Gauti geresnį pažymį, uždirbti daugiau pinigų, sukurti tobulesnę santuoką….

  Ta informacija į mus kažkada buvo įdėta netinkamais žodžiais, patirtimis ir pamąstymais. Afirmacijos taip pat yra žodžiai. Kaip kažkada susidėjome netinkamus žodžius, kurie iškreipia mūsų realybę, taip dabar turime galimybę “įsirašyti” į savo protą teigiamus aspektus ir leisti jiems realizuotis mūsų išoriniame pasaulyje.

  Kiekviena mintis, kiekvienas pojūtis kuria mus ir aplinką, net aplinkybes. Ką sukuriame savo galvoje, tą atspindime socialiniame, visuomeniniame ir šeimyniniame gyvenime.

  Tad afirmacijų kūrimas ir kartojimas yra palankus būdas projektuoti dabartį ir ateitį. Nukreipinėti save ta linkme, KUO NORIME TAPTI ir JAU TAMPAME. Jei nuolat sau kartosite “Aš esu ramus, atsipalaidavęs, džiaugiuosi gyvenimu ir jo dovanomis”, greičiausiai, kad tokiu ir tapsite, nes įsirašysite šią programą sau į galvą. Jei nuolat sau primenate, kas esate nevykėlis, pasaulis yra kančių vietą, o visi žmonės sukčiai – tokia ir bus jūsų realybė.

  Vienas iš SVARBIAUSIŲ ir KERTINIŲ momentų kartojant afirmaciją – TIKĖJIMAS. Turite totaliai, radikaliai ir absoliučiai patikėti tuo, ką sau teigiate, nes jei protas abejos, nepriims informacijos, tuomet pokytis vyks labai vangiai.

  Kaip teisingai kartoti afirmaciją, kad ji veiktų EFEKTYVIAUSIAI?

  Kartodami afirmaciją prijunkite ir vizualizaciją, leiskite sau aiškiai matyti, kad tai, ką kartojate jau įvyko. Jei pradžioje pajausite nerimą ar susikaustymą kažkurioje kūno vietoje, tiesiog leiskite tam būti, nes kartodami teiginius, mes pradedame “lipti” ant baimių, kurios nusėdusios mūsų viduje.

  AFIRMACIJOS KARTOJIMAS + VIZUALIZACIJA + DĖKINGUMAS

  Kartoti afirmaciją rekomenduojama garsiai ar pritildytu balsu, aiškiai, neskubant, visa širdimi jaučiant kiekvieną sakomą žodį. Kadangi kartodami save programuojame, afirmacijoje turi būti naudojamas tik esamasis laikas (ne būtasis, tariamoji nuosaka ar būsimasis). Turime VIZUALIZUOTI, kad tai, ką sakome, jau įvyko. Viduje turime jausti didelį džiaugsmą ir dėkingumą už pasiektą tikslą. Kartodami jauskimės laimingi.

 • RYTAS: 3 Ritualai PRASMINGAI Dienos Pradžiai

  Rytas gali būti prasminas, įkvėpiantis, pripildantis. Sutik jį sąmoningai, su meile, pagarba ir šiluma. Dalinuosi savo ryto ritualais, kurie man brangūs, labai savi ir artimi.