El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

Sakrali Namų Erdvė: Kaip Išlaikyti Šviesią Energetiką Ir Ramybę Šioje Vietoje

Namai kalba apie mus. Kokie daiktai juose gyvena? Kas dominuoja? Knygos, sakralūs daiktai ar televizorius svetainės centre? Namai parodo, kas iš tiesų mums yra svarbu, kaip mes leidžiame laiką grįžę į juos. Apie ką čia sukasi mūsų gyvenimas.

Į namus skubame po darbų… Atsikvėpti, pasimėgauti, nurimti… Bent taip norėtume, kad būtų, nes ne visada gali būti miela į juos grįžti. Kartais mus nuvargina buitis, kartais jaučiame, kad kažkas ne taip vyksta mūsų namuose, bet sunku nusakyti žodžiais.

Visgi, žmogus yra subtili ir empatiška būtybė, kuri labai jaučia ne tik kitus žmones, bet ir erdvę, kurioje yra. Erdvė turi mums padėti, būti mūsų užuovėja, ramybės užutėkis ir saugumo zona.

Aš pati savo namus labai myliu, man tai šventa vieta, čia aš medituoju, gyvenu, dirbu, kartais man net geriausios atostogos būna tiesiog buvimas namuose, todėl šią erdvę labai prižiūriu, nes švari aplinka duoda vidinės ramybės resursą, gilų atsiplaidavimą bei lengvumą.

Tad, čia dalinuosi keliais patarimais, kaip savo išorinius namus padaryti ramybės ir meilės oazę.

Namų erdvės išvalymas

Bent kartą per mėnesį labai geria visus namus pereiti su Baltojo Šalavijo arba Palo Santo smilkalais. Tai būna smulkūs suvynioti lapeliai. Šis augalas pasižymi itin stipriomis energetines užtvaras šalininačiomis savybėmis.

Atverkite namuose visus langus, išvėdinkite kambarius ir su šypsena, truputį raganiškai, praeikite su smilkstančiu šalavijų per visus namus ir kampus  Jei gyvenate bute, būtų gerai šią procedūrą atlikti kartą per savaitę, nes bute mes dar “bendraujame” ir su kaimynų energijomis.

Jei neturite šalavijo, galite naudoti kokybišką Palo Santo smilkalą, taip pat smilkalus iš šventyklos.

Leiskite namuose skambėti mantroms – jos pripildo namų erdvę sakralumo, ramybės, padeda švelniai atgaivinti žmogaus dvasinius kūnus. Afirmacijos ar tiesiog dainos erdvės sakralia informacija neužpildo.

Deginkite namuose žvakes. Mes labai stipriai praradę ryšį su ugnies stichija. Ugnis atlieka labai stiprią transformuojančią, valančią funkciją, tad leiskite jos galiai žibėti jūsų namuose.

Namų erdves galite atgaivinti ir papuošti mineralais. Namų erdvei harmonizuoti puikiai tiks ametistas, kalnų krištolas nuostabiai tinka miegamajame.

Nepalikite nakčiai neplautų indų ir maisto likučių ant stalo. Miegamąjį būtina vėdinti prieš miegą ir po miego, nes kitu atveju jame pradeda rinktis tamasas (sunki, tamsi energija) dėl kurio sankaupos gali tapti sunku keltis rytais.

Išneškite iš namų nereikalingus daiktus, senus rūbus, patalynes, rankšluoščius ir buities reikmenis, kurių nebenaudojate. Norime, kad namai būtų šventykla, bet dažnai ten būna buitinių atliekų sandėlis. Pasilikite tik tai, ką tikrai naudojate, leiskite namams kvėpuoti. Kas nereikalinga paaukokite tiems, kam tikrai jūsų daiktai pravers.

Nepirkite antikvariatuose statulėlių ar paveikslų, kurių reikšmės nežinote, nesuprantate ar jie jums kelia abejonę. Žmogus kurdamas palieka savo įspaudą kūryboje. Jei žiūrėdami į meno kūrinį šiurpstame, galbūt jį kūrė nelaimingas žmogus, galbūt tai kažkokia jo skausmo išraiška, tad būkite atidūs šioje vietoje.

Ką daryti, kad namai SUSPINDĖTŲ džiaugsmu?

Įsirenkite namuose nors ir visai nedidelį altorėlį. Jei norisi, galima ir didelį  Pasidėkite dievybės su kuria jaučiate ryšį statulėlę (Jėzus Kristus, Mergelė Marija, Buda, Krishna, Lakshmi, Tara…), galbūt mokytojo fotografiją, sakralių simbolių, mineralų. Altorius turi būti nuolat puošiamas gėlėmis, žvakėmis. Ant jo galima aukoti maistą, gėles.

Namų altorius

Namų energiją atgaivina netgi tai, kad juose turite šventraščių. Tai gali būti Biblija, Koranas, hinduistiniai šventraščiai, evangelijos ir t.t.

Tegul namų erdvėje kuo dažniau deginkite smilkalus, tik būtinai atkreipkite dėmesį, kad jie būtų ekologiški. Jei namiškiai ar jūs tieiosg nelabai mėgstate smilkalus, įsigyite aromaterapinę lempą. Tegul uoslė būna pratinama prie malonių kvapų, o ne tik reikalinga tada, kai pajaučiame nemalonų ar grėsmingą kvapą. Namuose galite garinti levandos, apelsinų, bergamočių ar kitus kvapus.

Vienas labiausiai namų energiją atgaivinančių dalykų yra SVEČIAI. Nuskaidrinkite namus svečių, šypsenomis, skaniomis vaišėmis, prasmingu ir maloniu laiku su brangiais žmonėmis. Namams tai suteiks labai daug gyvybės, gerumo bei pripildys gerumu. Tik laikas su svečiais turėtų būti be alkoholio ar narkotinių medžiagų. Raskite prasmingesnių būdų pabendrauti, o ne tik apsvaigus.

Rūpinkitės savo namus, saugokite juos ir mylėkite.