El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

Paslėpti SAVE Nuo SAVĘS/ Uždaryta Kūryba

Žmogus ypatinga ir tobula būtybė. Dvasiniai mokslai sako, kad jame telpa visas pasaulis. O ar kada apsidairėte iš ko susideda pasaulis? Nuostabios gamtos, tobulų meno kūrinių, žvaigždžių spindesio, lietaus lašų, saldžių prisilietimų, apkabinimų, meilės garsų… Pratęskime kiekvienas sau…

Ir tai telpa mumyse… Bet ar mes patys matome tai savyje? Kaip tu matai save? Kokios spalvos tavo vidus? Ar tavo mintyse gražiausi vaizdai? Ar jausmai pripildyti meilės, kurios pilnas visas šis pasaulis?

Jei ne, kodėl uždarei tai nuo savęs? Kas neleidžia pamatyti savęs?

Savo vidinį grožį mes patys paslėpiame nuo savęs… arba… laikome jį nereikšmingu…

Talentai…. nuostabūs gebėjimai… uždaryti spintose, eilėraščiai suguldyti stalčiuose, meno kūriniai sandėliukuose, idėjos ir gražūs žodžiai galvose.

Nes… dar ne laikas, aš dar nepasirengusi/ęs pasidalinti savo grožiu, savo kūryba su pasauliu… Saldus melas slysta lūpomis ir mintimis… Pamatyk SAVE SAVYJE… Nebeslėpk.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Šiandien skaitau vienos nuostabios merginos atsiųstus eilėraščius, poemas, kurios tyliai guli stalčiuose. Stebuklingi eilėraščiai apie moters grožį, seksualumą, gamtą, Visatą ir tobulumą….

Paslėpiam save nuo savęs. Laikome save stalčiuose, laikome save tik savo galvoje, laikome save sandėlikuose. Kūrybai reikia laisvės, kūrybai reikia energijos, šilumos, gyvenimo…

Ji nori spindėti, nori patirti…. Išleiskite ją iš savęs, išleiskite ją kitiems žmonėms. Kažkam reikia jūsų minčių, jūsų darbų, jūsų kūrybos. Ji ateina per jus, kad būtų pajausta ir patirta kitų. Jūs patirėte save, dabar leiskite kitiems patirti jus.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Dalinuosi porą ištraukų iš nuostabios Dievaitės kūrybos…. Nes jau laikas jai gimti…. Laikas į laisvę. Kūryba nori gyventi/ Nori kvėpuoti/ Nori atsiduoti…

****************************************

Tikiu, kad viena diena po šiuo tekstu nuguls nuoroda į šios kūrybos savininkės puslapį  <3 <3 <3 :)