El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

Kas yra žiedų esencijos?

Gamta visapusiškai mumis rūpinasi - ji duoda žmogui viską, kas yra reikalinga harmoningai būčiai. Tam, kad būtume sveiki, laimingi, net galėtume sklandžiai save realizuoti gamta į pagalbą mums siūlo augalų karalyste, mineralų karalyste ir kitas dovanas. 

Žiedų esencijos yra holistinis ir mylintis metodas, kuris rūpinasi žmogaus emociniu ir mentaliniu stabilumu, dvasiniu augimu, vidine ramybe ir kitais vidinio gyvenimo aspektais.

Kaip kuriamos žiedų esencijos?

Kiekvienas augalas perduoda savo energiją ir temą, o kad būtų išgaunama žiedų esencija, turi būti surinkti reikiami augalų žiedai, kurie vėliau merkiami į vandenį ir laikomi saulės šviesoje apie 3-4 valandas.

Vanduo, saulės šviesa, vėjas – tai, be ko gyvybė žemėje tiesiog neegzistuotų. Šios stichijos pasijungia į darbą “gamtos laboratorijoje” ir padeda sukurti SUBTILIĄ AUGALO ENERGIJĄ išgaunančią terapiją.

Kiekvienai emocijai naudojamas atitinkamas augalas padeda atsikratyti neigiamų emocijų ir sukurti atitinkamas teigiamas, pavyzdžiui, vienišumo atveju padedama pereiti prie lengvo santykių užmezgimo ar liūdesio ir nevilties atveju – prie džiaugsmo ir vilties atradimo.

Žiedų rinkimas

Visas esencijas ruošiu saulėtomis dienomis, pievose, miškuose renku žiedus. Apžiūriu, kad būtų kokybiški, neapvytę. Tuomet surinktą grožį merkiu kelioms valandoms į vandenį. Kuomet vanduo surenka žiedų vibracijas paruošiu esencijas žmonių gydymui.

Kaip veikia žiedų esencijos?

Gėlių esencijos turi unikalią augalo, iš kurios jie atsirado, vibracinę energiją. Ši energija laikoma atmintyje vandenyje. Esencijos veikdamos per subtiliuosius kanalus pasiekia žmogaus vidų labai giliai ir padeda išgvildenti tai, kas jau ilgą laiką gali būti tvarkoma.

Žiedų esencijos papildo mus savybėmis, kurių šiuo metu trūksta, apvalo nuo klaidų, kurios yra visų bėdų priežastis. Panašiai kaip graži muzika, kuri mus pakylėja ir įkvepia, esencijos padeda mums SUSISIEKTI SU SAVO SIELA. Vien tai suteikia ramybės ir išlaisvina nuo kančios“, – rašė terapijos kūrėjas E. Bachas. Tai holistinis požiūris - gydomas žmogus, o ne liga. 

Galbūt nustebsite, bet žiedų esencijos nekvepia - jos veikia per vibraciją - ne kvapą.

ŽIEDŲ ESENCIJŲ KATALOGAS