El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

Kaip ATLEISTI SAU...? Vidinė graužatis, saviplaka ir stingdanti kaltė

Dirbant su žmonėmis labai daug kalbame apie atleidimą, jo svarbą, apie tą lengvumą, kuris atsiranda viduje, kuomet patiriame taiką. Dažniausiai kalbame apie kitus žmones.

Bet... Kartas nuo karto atskrieja tas klausimas: "O aš? Kaip man atleisti SAU?"

Taigi, O AŠ.....

Labai dažnai AŠ būna tas asmuo su kuriuo turime sudėtingiausia santykį. Kaltiname save dėl praeities įvykių, dėl nežinia ar tinkamų sprendimų, dėl kitiems žmonėms atsitikusių nelaimių, neįgyvendintų lūkesčių, kuriuos iškeliame patys sau arba primeta kiti žmonės. Manau priežastys skirtingas galėtume vardinti dar labai ilgai...

Bet svarbiausias klausimas, KĄ DARYTI SU VISU ŠIUO AKMENŲ MAIŠU, KURĮ NEŠIOJAMĖS SU SAVIMI. Keliaujame... :)

Pamilkite tą savo SUNKIĄJĄ DALĮ ir visą save

Dažnai mes skirstome žmones kategorijomis - mylimi ir nemylimi, skirstome taip situacijas, aplinkybes ir, deja, SAVE PATĮ/PAČIĄ. Dabar man liūdna, todėl galiu nemylėti savęs. Jaučiu kaltę - nemylėsiu. Padariau klaidą - nemylėsiu.

Nebijokite sau pripažinti savo klaidų. Nuoširdžiai, pradžioje net mintyse, atsiprašykite tų kuriuos galbūt įskaudinote ar nuvylėte, pasielgėte netinkamai, nederamai. Jei išeina, padarykite tai gyvai. O tuomet su šia vidine išpažintimi keliaujame į meilę sau.

MYLĖK, kad ir kas nutiko. Nesvarbu, suklydai, kažkam pasakei blogus žodžius, nusivylei savimi, nepasirūpinai savimi ar kitais, tebūnie, kad ir milijonas priežasčių, bet PIRMIAUSIA - MYLIU SAVE - NUOŠIRDŽIAI. Čia kalbu ne apie egoistinę meilę, pakeltą nosytę, o nuoširdų jausmą sau, lygiai tokį patį, kokį jaučiame žmogui, kurį labai mylime.

Jei neišeina pajausti to jausmo, gali užsimerkti ir kuo dažniau mintyse pamatyti, kaip apsikabini, pasirūpini, pripildai meilę tą savo dalį, kuri jaučiasi nemylima, kalta, užsisklendusi. Įvykiai, situacijos, problemos, sunkumai tebūnie jie lieka... Bet leiskite po jais tekėti meilei, lyg upei. Meilė tikrai nesužeis. Leiskite sau mylėti save su viskuo kas vyksta ir įvyko.

AŠ LEIDŽIU SAU PABANDYTI MYLĖTI SAVE - lyg maldą kasdien, tūkstančius kartų. Leidžiu sau pabandyti su viskuo kas įvyko, kas vyksta, su visais skauduliais, netektimis ir nusivylimais. Leidžiu sau... Čia mano vidus, čia SAUGU ?

Atleidimo meditacija SAU

Kažkada įkėliau video į Youtube su pasakojimu, kaip atlikti atleidimo meditaciją, jei nešiojatės nuoskaudą ar pyktį kitam žmogui. Lygiai tą patį galite padaryti sau. Rekomenduoju bent 21 d. Be pertraukų.

Aš myliu save/ Aš atleidžiu sau/ Aš atsiprašau savęs/ Aš priimu save/ Aš dėkoju sau.

Čia truputį papildyta versija nei video.

Keliaukite per situacijas per įvykius, kur pajautėte kaltinimus, priekaištus sau, kur matote klaidas ir kartokite į tas situacijas šiuos žodžius, galite nusiųsti ten šviesos, meilės. Būtinai skirkite tam laiko, nelaukite, kol visiškai sugriūsite viduje, imkitės meilės ir dėkingumo sau neatidėliodami nei akimirkos.

PASIEKIMŲ dienoraščio pildymas

Galime papasakoti savo klaidas, nusivylimus, sunkumus, bet ar galite MAN PAPASAKOTI SAVO PASIEKIMUS. Tiklsliau čia teks pasakoti tai savo dienoraščiui. Pasiekimai nėra tik išorinės pergalės: universiteto baigimas, darbo pakeitimas, užkopimas į Everestą ir t.t.

Didžiausios pergalės ir pasiekimai PRASIDEDA VIDUJE. Susirask sau mielą sąsiuvinį ir kas vakarą užrašyk kuo daugiau savo pasiekimų. Galbūt šiandien leidai sau mylėti save, mažiau laiko plepėjai telefonu, skirei laiko meditacijai, daugiau laiko šypsena švietė veide nei įprastai.

Fiksuok viską, kas vyksta gero su tavimi. Tebūna tai gražus žodis kolegei, gražios mintys apie save ar kitą žmogų. Pasivaikščiojimas. Skanus pyragėlis. Puikiai atliktas darbas.

Gana save plakti, laikas PASIDŽIAUGTI savimi. Matyk, kokį grožį ir kokią vertę neši pasauliui, savo žodžiais, mintimis, veiksmais, darbais. Viskas turi prasmę šioje Visatoje, tu taip pat. Tiesiog matyk, jausk ir fiksuok.

MEILĖS laiškai pačiam brangiausiam žmogui

Hmm... Pamenu paauglystėje mėgdavau rašyti meilės laiškus :) Aišku, kad jie nebuvo skirti sau :D

Na, o dabar atėjo metas, kai verta suprasti, kad žmogus, kuris vertas daugiausia meilės laiškų ESI TU. Mes vis bandome savo meile ir dėmesiu palepinti kitus. Tas irgi nuostabu, labai gera dalintis šiluma, gerumu. Tik dar nuostabiau juo dalintis, kai mes pilni jo viduje. Ne iš tuštumos, ne iš alkio, kad tu paskui turėsi jo duoti ir man.

Tapkite pilni viduje, lyg visas vidus būtų užpildytas saldainiais, kuriuos galite dalinti, nes tik BŪDAMI PILNI turėsime, ką duoti.

Rašymas nuostabi praktika. Kuo dažniau rašykite meilės laiškus SAU. Papasakokite sau apie save. Ir IŠTEISINKITE. Jei jaučiate, kad kažkur suklydote, kažką nuvylėte, papasakoti, kodėl taip pasielgėte, kaip jautėtės tuo metu, kai vyko situacija. Išsakykite viską, kas liko neišsakyta. Sau ir kitiems. Tegul kalba jūsų vidinė tiesa. Likite atviri iki pat gelmių su savimi. Bent šiuose popieriaus lapuose, kuriuos skiriate sau - būkite totaliai atviri. Apie kiekvieną jausmą, mintį, baimę ir per visišką meilę ir savęs supratimą.

Meilės sau pripažinimas, atviras išsikalbėjimas - pripildo, atgaivina, gydo sielos ir emocines žaizdas. Juk dažniausiai gydome tik ligas, fizinio kūno skausmą, bet emocijas, jausmus lygiai taip pat reikia gydyti.

Skirkite laiko sau. Pasirūpinkite savimi. Tai bus pati pelningiausia investicija išmatuojama tik vidumi. Drąsiai mylėkite save. Dievas nori Jūsų LAIMINGŲ ✨

Namaste✨