El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

Gyvenimas Yra Permaina. Ar Aš Su Ja….?

Permainas dažnai sutinkame su baime. “Kas nutiks, jei liksiu be nieko?” O ar paklausėte savęs: “O kas nutiks, jei liksiu su viskuo?” Nauju gyvenimu, naujomis spalvomis, naujais santykiais, nauju darbu, naujomis idėjomis… Įsikabinimas į baimę uždaro. Jis uždaro tiek daug ir tai, kas svarbiausia – MUS PAČIUS.

Taip, pažįstama ir įprastą skausmą sunku iškeisti į naują, įdomesnę ir nepažintą laimę. Mūsų protai bijo naujovių. Bet ar esate girdėję tokį posakį: “Klausyk savo širdies”? Jei ne, tai išsikalk šiuos žodžius kiekviename namų kampelyje, nes širdis niekada nieko nebijo. Ji bebaimis, neklystantis ir tobulas aparatas 

Kai pajaučiu, kad kažko bijau, paklausiu savęs: “KAS BLOGIAUSIO GALI ATSITIKTI?” Atsakymų ateina daug… Priklauso nuo situacijos. Tuomet paklausiu: “O KAS GERIAUSIO NUTIKS, JEI NERSIU Į ŠIĄ PERMAINĄ?” Hmm… Atsakymų dar daugiau… 

Po šio klausimo ir pasimatymo galimybės, neišmatuojami toliai, nauji keliai ir spindintis rytojus.

ESMINĖ MĄSTYMO KLAIDA

Nerimaujate dėl ateities, bijote pajudėti iš vietos, bijote surizikuoti, netekti? Nebijokite – juk nėra ko bijoti. Kyla noras prieštarauti? Gerai, man pačiai jis kyla :) Tik aš juokiuosi iš jo, iš nuolat niurzgančio ir urzgančio proto, nusišypsau jam ir einu toliau į permainas, kurios man nežada jokio saugumo.

Pradėkite savo galvose dėlioti TEIGIAMUS scenarijus. Kad ėmus pokyčių ir perminų gyvenime gali atsitikti kažkas blogo, jums kiekvienas pilietis ir močiutė gali papasakoti. Tačiau, ar pamatėte, kad gali atsitikti ir GERI DALYKAI?  Ar prasukote savo galvoje ne tik baimes, bet ir kas gero, šviesaus ir naudingo jūsų laukia?

Jei skiriate laiko negatyviems apmąstymams, susiimkite ir skirkite laiko NAUDINGAM MĄSTYMUI, o ne nardymui po baimes.

KOKIA NAUDA IŠ BAIMĖS, NERIMO? M? TAIGI JOKIOS!!!! Tai, kodėl jūs apie tai mąstote? Mąstykite naudingai :)

Nėra nieko pastovaus

Mūsų gyvenimas nesibaigianti permaina. Mes kiekvieną dieną pabundame kitokie, kiekvieną sekundę jau esame kitokie. Pats gyvenimas gali pasikeisti per sekundę, o mes naiviai laikomės įsikibę į pastovumą.

Atsisakykite pastovumo idėjos. Jei jaučiatės užstrigę gyvenime, nežinote, kaip išjudėti, nors jaučiate, kad jau laikas permainoms, paprašykite Dievo, Visatos ar to, kuo tikite, kad padėtų. Aš visuomet kartoju žmonėms, kad per mažai prašote palaikymo iš Dievo. Jis visuomet nori mums padėti, tereikia tik paprašyti ir viskas pradeda judėti taip, kaip reikia.

Pasitikėkite gyvenimu, pasitikėkite Visata, ji visada nori laimingų žmonių, o jūs ne išimtis – bus pasirūpinta ir jūsų laime, tereikia paprašyti ir patikėti 

Pats gyvenimas yra permaina. Kintanti, žaižaruojanti ir vedanti ten, kur jums reikia nueiti. Daugiau pasitikėjimo. Tiek savimi, kitais, tiek pačiu gyvenimu ir Dievu. O visa kita, tik didelis žaidimas, kuriame turime vienintelį pasirinkimą – BŪTI LAIMINGAIS AR BŪTI NIŪRIAIS, nutysusiais veidais.

Drąsiai… Drąsiai…Drąsiai…Kasdien…Nuo šios akimirkos