El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

AR TAU NEPAVYKO?

JAV psichologai atliko tyrimą - jame dalyvavo 400 vyresniųjų klasių moksleiviai. Jie buvo padalinti į 3 grupes.
1️⃣ Vieni jų skaitė tekstus apie Alberto Einšteino, Marie Curie pasiekimus, laimėjimus.
2️⃣ Kita grupė perskaitė tekstą, kiek šiems žymiems mokslininkams teko patirti nesėkmių.
3️⃣ O trečioji grupė gavo tekstą apie mokslines nesėkmes ir sunkumus, kuriuos teko įveikti tiems mokslininkams.
Tie moksleiviai, kurie skaitė tekstus apie žymių žmonių gyvenimo ir profesinius sunkumus, pažangumas pagerėjo.
‼️Labiausiai PAŽANGUMAS PAGERĖJO PRASTAI BESIMOKANČIŲ ir mokytojų NUVERTINTŲ moksleivių. Moksleiviai aiškino, kad juos įkvėpė, jog ir garsiems žmonės TENKA ĮVEIKTI DAUG IŠŠŪKIŲ, nors viešumoje kalbama TIK APIE SĖKMĘ.
Psichologai teigia, kad svarbu suprasti, jog mokslininkai ir kiti garsūs žmonės – tokie patys kaip jie: buvo neįvertinami, turėjo kovoti, kad įrodytų savo tiesą, daug dirbti. Tokios istorijos vaikus paskatintų NEMANYTI, kad TIKSLŲ gyvenime PASIEKIA tik GENIJAI.
Nesustoti, kilus pirmiems iššūkiams, nesustoti, kai niekas jumis netiki, nesustoti, kai nusvyra rankos. Sustoti - pailsėti, atsikvėpti, nurimti ir pamąstyti. O tuomet kilti. Kilti į savo svajones, tikslus ar tiesiog kokybišką gyvenimą.
Turėtume pasimokinti iš vaikų ir iš genijų, kad rezultatas ne visuomet ateina greitai, kad PASTANGOS YRA SVARBI sudedamoji KELIO DALIS.
Dažnai susižavėję gražiomis instagramo nuotraukomis, nesusimąstome, kokios pastangos ir ilgos darbo valandos slypi už gražių vaizdų. Atkaklumas, drąsa ir kartais nuobodi rutina yra svarbios aksiomos einant pasirinktais takais❤️‍🔥🪐
Įpratome daugelį dalykų gauti ONE CLICK principu. Visgi, kai kurioms idėjoms, kūriniams ar MUMS PATIEMS subręsti, užaugti, prinokti, gali reikėti laiko ir vidinio įdirbio, kuris noksta laike. Tad, leisk sau ir savo kūrybai nokti, kartais nukristi ir vėl kilti 💜
ĮDOMŪS FAKTAI:
🍀Waltui Disney‘ui net 302 kartus buvo pasakyta, kad nieko neišeis, kai jis svajojo įkurti Disneilendą.
🍀Kol J. K. Rowling išleido pirmąją knygą „Haris Poteris ir išminties akmuo“ apie jaunąjį burtininką, Rowling turėjo išgyventi 12 atmetimų. Ar po 12 „ne“ jūs bandytumėte dar?
🍀Kai Paulo Coelho parašė ir išleido „Alchemiką“, pirmasis jo leidėjas sumaišė knygą su purvais, nes pardavimai buvo prasti. Laimei, jis nenuleido rankų ir rado kitą leidėją, kuris labiau juo patikėjo.
🍀The Beatles. Grupei buvo atsisakyta leisti atlikti įrašus studijoje „Decca Recording“. Studija argumentavo ir pakomentavo taip: „Mums nepatinka jų grojimo stilius ir jie visiškai neturi jokios ateities pramogų versle“.
🍀 Albert Einstein nemokėjo kalbėti iki 4 metų amžiaus, o mokytojai per klasės susirinkimus jo motinai nuolat sakydavo, kad Einšteinas absoliučiai niekuo neišsiskiria ir yra per daug pasyvus bei lėtas.

Dabartinė situacija – ne galutinis verdiktas - tai šansas. Judėk pirmyn ☄️