El. Paštas: info@indremarija.lt   Tel.nr: +370 670 61933

4 keliai kurti PILNATVĘ

Gyvenant nuolatiniuose karantinuose, izoliacijose, atskirtyje, su telefonais tampame artimesni nei su savo šeimos nariais ar artimaisiais. Dingus interneto ryšiui gali atrodyti, kad stoja gyvenimas - nebežinosiu, kas vyksta pasaulyje, šalyje, artimųjų erdvėse…

Visgi, kad ir kiek laimės ieškotume telefono ekranuose, svarbiausias ryšys yra ne čia… Gyvenimo pilnatvę mes pajaučiame per 4 ryšio kryptis, lyg pasaulio šalis.

 

🌱 Ryšys su savimi

🌱 Ryšys su artimaisiais

🌱 Ryšys su gamta

🌱 Ryšys su Dievu

 

🌱 Ryšys su SAVIMI - tai rūpestis savimi. Sportas, sveika mityba, poilsis, kokybiška literatūra. Atrodo tiek daug reikia dėl savęs padaryti per dieną, bet svarbiausia pradėti tai daryti ir tai taps natūralia dienos sudedamąja dalimi. Į burną dėti satvinį maistą, skirti laiko mankštai, skaityti knygas, vietoj serialo pažiūrėti paskaitą, rašyti dienoraštį, mokintis paleisti emocijas, išgirsti balsus šnekančius galvoje.

🌱 Ryšys su ARTIMAISIAIS - santykiai mums yra labai svarbus dalykas. Deja, bent manęs mokykloje tikrai nemokė, kaip kokybiškai kurti santykius, domėtis kitais žmonės, kaip išklausyti, suprasti, neteisti, nevertinti ir t.t. Jei šioje temoje būna dažni kritimai, tiesiog mokintis. Čia ne raketų mokslas. Imate į rankas knygas apie santykius, pvz. Penkios meilės kalbos ar Pažadink milžiną savyje. Saviugdos ir komunikacijos prasme, gyvename totaliame aukso amžiuje, kai knygynuose guli šventraščiai ir garsiausi pasaulio mokytojai. Belieka tik mokintis. O išmokus nešti teoriją į gyvenimą ir taikyti praktiškai. Kurkite kuo darnesnį ryšį, nes tai atsilieps visoms jūsų gyvenimo sritims.

🌱 Ryšys su GAMTA. Gamta mus maitina, aprūpina baldais, tiekia vandenį. Realiai, visa, kas reikalinga gyvenimui, mes gauname iš gamtos, o eidami gatve net nebematome medžių, nepadėkojame žemei, kuri suteikė mums maisto. Kuo daugiau laiko praleiskite gamtoje. Būdami joje pasimėgaukite jos grožiu, teikiamomis dovanomis, apvalymu, duodama ramybe.

🌱 Ryšys su DIEVU. Galime laimę kurti įvairiais būdais, auginti, tobulinti save, bet vis vien ateis tas laikas, kai tobuliausia saviugda nebepadės. Viduje bus kažkoks tuštumos jausmas. Jei nėra kuriamas mylintis ir širdingas ryšys su Dievu, apie totaliai laimingą gyvenimą galima pasvajoti. Aš nekalbu apie tuščią tikėjimą, kad yra dedulė sėdintis ant debesies. Ryšys su Dievu kuriamas kasdien - meditacijoje, maldoje, skaitant šventraščius, realizuotų Mokytojų biografijas.

Vieną dieną visi mirsime - paliksime sukauptus turtus, vaikus, anūkus, o kur eisime po mirties, kas ten mus lydės? Lydės tas su kuriuo kūrėte ryšį visą gyvenimą. Dvasinės praktikos tampa vedliais tiek dabartiniame gyvenime, tiek keliuose atsiveriančiuose mirties akimirkoje. Kaip randu laiko pavalgyti kasdien, taip PRIVALAU rasti laiko dvasinėms pratyboms.

🥰 Būkite pilni - skirkite laiko apmąstymui, sustojimui, savęs susidėliojimui. Į automatinį gyvenimą, samsaros sroves įsisukti labai lengva - užtenka kelis kartus pažiūrėti žinias, paklausyti bambančių nelaimingų žmonių ir srovė jau neša. Reikia kartas nuo karto sustoti ir labai giliai apmąstyti. KĄ AŠ VEIKIU ŠIOJE ŽEMĖJE? KUR EISIU PO MIRTIES? ČIA VISKAS TIKRA AR TIK SAPNAS? 🕉