Gyvenimas

 • 4 keliai kurti PILNATVĘ

  Gyvenant nuolatiniuose karantinuose, izoliacijose, atskirtyje, su telefonais tampame artimesni nei su savo šeimos nariais ar artimaisiais. Dingus interneto ryšiui gali atrodyti, kad stoja gyvenimas - nebežinosiu, kas vyksta pasaulyje, šalyje, artimųjų erdvėse…
 • Kaip ATLEISTI SAU...? Vidinė graužatis, saviplaka ir stingdanti kaltė

 • Stuburas Ir Nugara: Minčių, Emocijų Ir Dvasinio Pasaulio Atspindys Mūsų Kūne

  Jogos ir ezoterinėje sistemoje žmogaus stuburas yra vienas iš svarbiausių dvasinės energijos kanalų. Dvasinė energija apskritai valdo visą mūsų g...
 • Kas yra žiedų esencijos?

  Gamta visapusiškai mumis rūpinasi - ji duoda žmogui viską, kas yra reikalinga harmoningai būčiai. Tam, kad būtume sveiki, laimingi, net galėtume s...
 • Patogių Žmonių Šalyje… Arba Žinojimas, Kaip Kiti Turi Gyventi Ir Elgtis

  Baldai turi būti patogūs, telefonai, automobiliai…. ir, žinoma, žmonės. Šiame informacijos, seminarų ir kursų amžiuje turime klodus informacijos, kaip sėkmingai pasiekti tikslus, kaip tapti moteriška, vrišku, šeimynišku, karjeristu ar cirko artistu. Kiekvienam pagal poreikį.

 • Vidinė Energija: Santykiams, Realizacijai, Nušvitimui, Karjerai, Augimui….

  Visiškai nesvarbu, ko siekiate gyvenime: sukurti tobulus santykius, nušvisti, užauginti vaikus, sukurti savo verslą, padaryti karjerą, numesti svorio ar tiesiog kokybiškai gyventi, visam tam jums reikės turėti energijos.
 • Paslėpti SAVE Nuo SAVĘS/ Uždaryta Kūryba

  Nuostabios gamtos, tobulų meno kūrinių, žvaigždžių spindesio, lietaus lašų, saldžių prisilietimų, apkabinimų, meilės garsų… Pratęskime kiekvienas sau…Ir tai telpa mumyse… Bet ar mes patys matome tai savyje? KAIP TU MATAI SAVE? 

 • Vidinė Ir Išorinė GAUSA. Kodėl Jos Nėra? O Kur Ji Yra?

  Vienas žymiausių dvasinių mokytojų Ošo yra pasakęs, kad Dievas nuolat beldžiasi į jūsų namų duris. Dievas ateina su meile, su dovanomis. Bet… dažniausiai jūsų nėra namuose. Tuo metu, kai jis beldžiasi, jūs sėdite nemėgstamam darbe, išdavę save dėl prestižo ar pinigų.
 • Gyvenimas Yra Permaina. Ar Aš Su Ja….?

  Permainas dažnai sutinkame su baime. “Kas nutiks, jei liksiu be nieko?” O ar paklausėte savęs: “O kas nutiks, jei liksiu su viskuo?” Nauju gyvenimu, naujomis spalvomis, naujais santykiais, nauju darbu, naujomis idėjomis…
 • 3 Patarimai, Kaip Išmokti PASITIKĖTI SAVIMI

  Darbo pokalbis, nepažįstamo asmens užkalbinimas, pirmas pasimatymas, prašymas padidinti atlyginimą ir… širdis kulnuose. Taip, mes labai drąsus pasakyti kitam: “Eik, pastovėk už save/ prašyk/ užkalbink/ pasakyk, kad tau priklauso…” Bet kai tas pats reikalas atsisuka į mus, tampame lyg bailūs stirniukai.
 • Sakrali Namų Erdvė: Kaip Išlaikyti Šviesią Energetiką Ir Ramybę Šioje Vietoje

  Namai kalba apie mus. Kokie daiktai juose gyvena? Kas dominuoja? Knygos, sakralūs daiktai ar televizorius svetainės centre? Namai parodo, kas iš tiesų mums yra svarbu, kaip mes leidžiame laiką grįžę į juos. Apie ką čia sukasi mūsų gyvenimas.