Please assign a menu to the primary menu location under menu
ApyrankėsMineralai

Apyrankė. Saulės akmuo | Savirealizacija | Džiaugsmas | Originalumas

Sharing is carying :)

Saulės akmens tema – savirealizacija. Jis skatina anžktyvią savirealizaciją pasirinktoje kryptyje, iki galo išskleidžiant jau pažintus sugebėjimus. Saulės akmuo skatina nebesvajoti, planuoti, dėliotis, o pagaliau imtis veiksmų ir įgyvendinti tai, kas jau ilgą laiką reikalingą.

Turite būti pasiruošę visus savo gebėjimus traukti į išorinį gyvenimą ir imtis veiksmų. Aktyviausiai šis akmuo įsitrauks į gyvenimą tų, kurie žino, ko siekia, ką daro, ypač jeigu tie siekiai ne savanaudiški, o kilnūs.

Šis mineralas dar naudojamas santykiui su tėvu gydyti bei vyriškai savo individualybės daliai pažinti.

Nešiojančiajam Saulės akmuo suteikia originalumo, žaismingumo, pasitikėjimą savimi, gerą nuotaiką. Pradeda atsiverti vidinė laisvė ir iš jos atkeliaujantis gebėjimas pasirinkti tai, kas tikra šiame gyvenimo etape.

Saulės akmuo skatina gyvybinę energiją, savarankiškumą, individualumą, stiprina pasitikėjimą ir savęs vertinimo jausmą, suteikia galių optimistiškiau žvelgti į supančias problemas, įvertinti praėjusį gyvenimo etapą ir, padarius išvadas, toliau keliauti naujų perspektyvų, naujų siekių bei darbų link.

Saulės akmuo suteikia originalumo, padeda nebijoti suklysti ir rizikuoti, skatina optimistinį požiūrį ir siekį veikti, drąsą, ryžtą, tikslingumą.

Ramina esant stresinėse situacijose, depresijoje, padeda nugalėti baimes. Sudėtingų situacijų metu padeda padeda išvengti pykčio, neapykantos protrūkių, padeda išlaikyti pusiausvyrą ir blaivų protą. Harmonizuoja ryšį su gamta ir Kūrėju.

Kaina: 32 eur. + siuntimas, Lietuvoje 2 eur., į užsienį 5 eur.

Karoliukių dydis: 8 mm.

Pasirinkite norimą dydį:

S dydis – 14-16,5 cm riešui,

M dydis – 17 – 19 cm riešui.

Užsakymai el.p. info@indremarija.lt.

✨ Jogos ir Meditacijos kursas online + Vertingos paskaitos apie SVEIKATĄ, emocinę pusiausvyrą, MINERALUS, eterinius aliejus!

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos