Please assign a menu to the primary menu location under menu
ApyrankėsMineralai

Apyrankė. Rožinis kvarcas ir Andų opalas | Meilė | Moteriškumas | Prasmingi tikslai

Sharing is carying :)

Ši apyrankė pagaminta iš Rožinio kvarco, ir Andų opalo.

? ROŽINIS KVARCAS – meilės sau ir kitiems akmuo. Padeda priimti ir mylėti save, pripildo širdies centrą (Anahatą, IV čakrą). Ramina puikybę, reikalavimus, įtampą, pyktį.

Gydo širdies žaizdas ir ir pažeistus jausmus, moko atleisti, mylėti, džiaugtis, skatina atsivėrimą grožiui, gyvenimui, meilei. Padeda įžvelgti savo vidinį potencialą, skatina dvasinį augimą, puikiai pagelbėja mokymosi procese.

Senovės Antikoje buvo tikima, kad meilės dievai Amūras ir Erosas atnešė jį į žemę, kad padovanoti žmonėms meilę ir ramybę. Šis akmuo buvo ypatingai garbinamas ir mylimas.

? ANDŲ OPALAS. Pagal legendą, dievams sukūrus visus brangiuosius akmenis, opalas gavo kiekvieno jų dalelytę. Tad buvo tikima, kad šis akmuo padeda jo nešiotojui palaikyti ryšį su dievais.

Įvaldę opalo energiją, įgysite vidinę harmoniją, pasitikėjimą savimi siekiant teisingų ir prasmingų tikslų. Jis suteiks inteligentiškumo, sugebėjimą įžvelgti savo klaidas ir vidines problemas, neieškoti priešų išorėje. Mes tampame atsparūs provokacijoms, nemotyvuotam pavydui, kaltės jausmui. Mūsų nebeerzina kitų poelgiai ir žodžiai. Taip gyvenimas tampa lengvesniu ir paprastesniu. Jis gali reaguoti ir į jūsų netinkamą mitybą, rūkymą ir alkoholio vartojimą.

Šviesus opalas naudojamas meditacinėse praktikose. Jis stiprina intuiciją, tvarko 3 ir 6 čakras, balansuoja moteriškas energijas.

Kaina: 25 eur. + siuntimas, Lietuvoje 2 eur., į užsienį 5 eur.

Karoliukių dydis: 8 mm.

Pasirinkite norimą dydį:

S dydis – 14-16,5 cm riešui,

M dydis – 17 – 19 cm riešui.

Užsakymai el.p. info@indremarija.lt.

✨ Jogos ir Meditacijos kursas online + Vertingos paskaitos apie SVEIKATĄ, emocinę pusiausvyrą, MINERALUS, eterinius aliejus!

 

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos