Please assign a menu to the primary menu location under menu
ApyrankėsMineralai

Apyrankė. Lazuritas. Sėkmė | Apsauga | Išmintis

Sharing is carying :)

Nuo gilios senovės jis laikomas vienu stipriausiu apsauginiu ir sėkme nešančiu mineralu. Graikai, romėnai ir indai tikėjo, jog tai dangaus akmuo, suteikiantis žmonėms taiką, išmintį ir meilę. Senovės egiptiečiams buvo karalių didybės simboliu.

Šis mineralas padeda ieškoti atsakymo į klausimą “Kas aš esu?”. Grynina mus iš vidaus po krislelį, padėdamas nusimesti ne savo mąstymo šablonus, senas emocijas, užgesina auroje atidirbtas praeities dalis.

Sakoma, kad jis neša žmogui sėkmę ir palaikymą gyvenimą, tačiau sėkmė čia nėra pigus, burbulinis triukas. Tai Jūsų išminties atsiskleidimo paskatinimas, pagalba atskleidžiant sukauptas žinias ir įdirbį.

Lazuritas – tai mentalinis mokytojas, padedantis atrasti save, aišškiau reikšti savo mintis, įžvelgti spragas ir problemas savyje, skatinantis dvasinį augimą, dvasinę ir intelektualinę pusiausvyrą, suteikiantis daugiau idėjų ir erdvės mąstymui. Lazuritas naikina blokadas jausmų srityje.

Kartais jis negailestingai griauna susikurtas iliuzijas, kad pamatytume tikrąjį pasaulio ir savosios realybės vaizdą, todėl jis labiau rekomenduojamas tiems, kurie turi drąsos ir noro prabusti iš iliuzijų sapno.

Skatina ramius sapnus, proto aiškumą, savianalizės procesą, sugebėjimą atskirti tikrą nuo netikrą, racionalumą. Padeda susikaupti mokantis, geriau įsiminti žinias, nepervargti.

Kaina: 36 eur. + siuntimas, Lietuvoje 2 eur., į užsienį 5 eur.

Karoliukių dydis: 10 mm.

Pasirinkite norimą dydį:

S dydis – 14-16,5 cm riešui,

M dydis – 17 – 19 cm riešui.

Užsakymai el.p. info@indremarija.lt.

✨ Jogos ir Meditacijos kursas ONLINE + Vertingos paskaitos apie SVEIKATĄ, emocinę pusiausvyrą, MINERALUS, eterinius aliejus!

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos