Please assign a menu to the primary menu location under menu
ApyrankėsMineralai

Apyrankė. Bostvanos Agatas | Harmonija | Drąsa | Žemės energija

Sharing is carying :)

Bostvanos agato tema – Harmonija. Jis subalansuoja mūsų mintis ir emocijas tarp jų įvesdamas pusiausvyrą. Įdomu tai, kad šis mineralas vadinamas ilgalaikio poveikio akmuo. Jis veikia labai subtiliai, neskubėdamas, lyg narstydamas Jus po kaulelį ir pakeliui išrinkdamas visą, kas nereikalinga.

Taip palaipsniui pradeda atsiskleisti vidinis žydėjimas, meilė sau, grįžta drąsa gyventi, juoktis, džiaugtis, o kartais drąsa pabūti ramiai su savimi, be skubėjimo ir intensyvumo.

Bostvano agatas stiprina ryšį su Motina Žeme, duoda gilią gamtos harmonijos pajautą, todėl ypatingai rekomenduojamas mieste, daugiabučiuose gyvenančioms moterims, kad jos grįžtų į savo prigimtinį švelnumą, galią bei vidinį stabilumą.

Suteikia stiprią apsaugą nuo neigiamų aplinkos poveikių, su sąlyga, kad patys jų savo elgesiu ir charakteriu neprisitrauksite.

Pradėjus nešioti kurį laiką gali “paryškinti” tam tikras užspaustas emocijas, pyktį ar vidinę agresiją, nesivaldymą. Tai rodoma ne tam, kad Jus išvestų iš harmonijos. Priešingai, tik pamatę savo vidinius klodus, galime pradėti juos valyti, transformuoti, paprašyti Dievo ir Žemės pagalbos transformuojant savo giliuosius procesus.

Suteikia racionalumo, tikrumo, praktiškumo, mokymosi iš patirties. Agatas pagerina susikaupimą, padeda įveikti išsiblaškymą. Su šiuo akmeniu lengviau gydyti emocines giminės traumas. Agatas palaiko pusiausvyrą tarp In ir Jan energijų, fizinio ir emocinio, intelektualinio ir eterinio kūnų. Šis puikus “įžeminantis” akmuo taip pat centruoja ir stabilizuoja fizinio kūno energiją.

Kaina: 32 eur. + siuntimas, Lietuvoje 2 eur., į užsienį 5 eur.

Karoliukių dydis: 10 mm.

Pasirinkite norimą dydį:

S dydis – 14-16,5 cm riešui,

M dydis – 17 – 19 cm riešui.

Užsakymai el.p. info@indremarija.lt.

✨ Jogos ir Meditacijos kursas online + Vertingos paskaitos apie SVEIKATĄ, emocinę pusiausvyrą, MINERALUS, eterinius aliejus!

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos