Please assign a menu to the primary menu location under menu
ApyrankėsMineralai

Apyrankė. Ametistas | Proto ramybė | Vidinė alchemija | Sielos budimas

Sharing is carying :)

Ametistas priklauso transformacijos temai. Jis padeda keisti savyje senus minčių šablonus, įsisenėjusias nuostatas, jei jaučiame, kad galvoje nuolat sukasi kažkokia įkyri mintis ir negali jos niekaip atsikratyti – ametistas pradeda veikti lyg švelnus vaistas ir gydyti mūsų minčių kūną. Jo alchemija pasireiškia tuo, kad jis vykdo nuolatinį mentalinio kūno gydymą ir labai subtilų pokytį, kuris dažnai įvardinams žodžiais: “Čia turbūt sutapimas…”

Ypatingai jis rekomenduojamas tiems, kurių protas neramus, tiems, kurie lengvai prisirenka svetimų mentalinių programų. Labai reikalingas visiems, kurių darbas su kitų žmonių problemomis.

Protui ametistas suteikia koncentracijos, aiškumo, skatina analitinius gebėjimus, minčių aiškumą, logiką, nuramina mentalinę įtampą, o tas duoda protui daugiau lankstumo, priėmimo ir taip palaipsniui lemia perėjimą nuo žemesniojo Aš link Aukštesniojo.

Ramina karštakošiškas emocijas, pyktį, susierzinimą, impulsyvumą ir net liguistus prisirišimus, mentalinės saviraiškos ir mirties baimę.

Ametistas skatina sielos budimą ir Dvasios išsiskleidimą. Padeda išsigryninti vidinį negatyvumą ir suvokti gilumines jo priežastis. Atsiranda gilesnis ir platesnis Kūrėjo išraiškos suvokimas, Tikėjimo samprata. Skatina dvasinį budrumą, gebėjimą apsispręsti.

Ramina kriticizmą, poreikį vertinti ar neigti kitus arba save, intelektinį pavydą (nešioti ant kaklo), padeda pamatyti ir pergalėti atgyvenusius įpročius.

Kaina: 23 eur. + siuntimas, Lietuvoje 2 eur., į užsienį 5 eur.

Karoliukių dydis: 8 mm.

Pasirinkite norimą dydį:

S dydis – 14-16,5 cm riešui,

M dydis – 17 – 19 cm riešui.

Užsakymai el.p. info@indremarija.lt.

✨ Jogos ir Meditacijos kursas online + Vertingos paskaitos apie SVEIKATĄ, emocinę pusiausvyrą, MINERALUS, eterinius aliejus!

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Joga| Meditacija | Stovyklos