Please assign a menu to the primary menu location under menu
GyvenimasStraipsniai

Apie savęs sunaikinimą…. Ir dugno laisvę…

Sharing is carying :)

Kartais tam, kad atsispirtum į gyvenimą, reikia tvirtai pėdomis pajusti dugną. Tokį skausmingą, naikinantį ir griaužiantį pėdas iki kaulų.

Kiekvienas dugną galim patirti savaip. Alkoholiu, cigaretėmis, persidirbimu, paleistuvavimu, per griežta disciplina, per didele laisve, sunaikinta sveikata, pykčio purslais ar sudaužytais veidais. Tada ateina tas žodis “Nebegaliu”. O galbūt jis kitoks… Nebenoriu…Nebesuprantu, kas vyksta… Kas su manimi darosi… Kodėl viskas sugriuvo…

Kas darosi? Gal tu tiesiog dugne? Savame, karštame, svilinančiame tavo emocijas, mintis, skausmingai tekančiu per venas.

Naktis. Sumišęs smilkalų ir cigarečių kvapas. Skaudanti širdis.  Kai suvoki, kad nebegali taip gyventi, kai atrodo, kad pats save savo gyvenimu naikini. Dalis po dalies, akimirka po akimirkos.

*********************************

Tada laikas priimti sprendimą. Radikalų ir bebaimį. Nes baimė ir Dievas kartu nevaikšto. Tu su Dievu ar prieš jį? Tiki, kad gali pats sau padėti ir atsispirti nuo dugno ir šokti aukščiau nei buvai? O buvai žemai, gal net žemiau nei dugne.

Dar žemiau nebėra. Dabar tik aukščiau. Padaryk viską, kad ištrauktum save, nes kito nėra. Kito gyvenimo nėra. Atgal nepasisuksi. Viskas, ką gali padaryti – sukurti šviesą tunelio gale. O šviesa visada yra – net mirtyje.

Vietoj dugno sukurk rojų ir tobulumą jame. Tu žinai, ką daryti… Ką paleisti… Ko atsiprašyti.. Kam padėkoti… Į ką pamedituoti…

**********************************

Dugnas turi potencialą, dugnas turi laisvę, dugnas turi ugnį. Pasinaudok tuo. Paklausk tų, kurie jau ten buvo. Jie grįžo. Jie laimingi. Jų pilnas pasaulis. Tu ne išimtis. Tavo rankos sukūrė dugną, tavo rankos turi tą patį potencialą sukurti rojų.

Tik pradėk pamatyti tą rojų ir jis atsivers. Leisk sau jį matyti. Neuždaryk savęs kančioje. Jį niekam neįdomi. Tik laimingi žmonės įdomūs laimingiems. Kančia kančiai įdomi . Kam tu nori būti įdomus?

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Meditacija| Dvasinis augimas | Stovyklos