Please assign a menu to the primary menu location under menu
Renginiai

Online kursas MOTERIMS § Moters sielos Grožis

Sharing is carying :)

Jeigu atėjo laikas, vadinasi, atėjo laikas. Visos mes puikiai mokame rasti dingsčių ir įtikinti save, neva jokiais būdais dabar nesugebėsime atrasti laiko sau, pasirūpinti savo diena ir savimi. Jei jau atėjo metas susitikti su savo vidumi, tai nieko čia nepadarysi.

Net jeigu jautiesi nepasiruošusi, laukia galybė nebaigtų darbų….  Susitikimas turi įvykti. Padėk viską į šalį. Čia renkamės tam, kad grįžtume namo – į savo širdį ❤️ Tam tereikia laiko ir užtektinai ryžto pasakyti: “Dabar manęs nėra, bet aš grįšiu”.

Šio kurso metu kiekvieną susitikimą pasinersime į įvairias moteriškas praktikas ir temas, atliksime įvairius saviugdos pratimus, dalinsimės patirtimis, kurios mūsų kiekvieną dieną papildys ramybe, gerumu bei moteriška energija.

Susitikimai:

💜 1 susitikimas. Vidinės moters meditacija. Paskaita “Kaip išgirsti save ir tikruosius savo poreikius ir kodėl jie tokie svarbūs mūsų gyvenimui?”.

💜 2 susitikimas. Paskaita “Jausmų ir emocijų balansavimas manyje. Kaip paleisti, tai kas sunku ir nebekontroliuoti dabarties”. Emocijų paleidimo ir atleidimo praktika.

💜 3 susitikimas. Paskaita “Seksualinė energija moters gyvenime. Savo kūno priėmimas”. Praktiniai patarimai, kaip rūpintis savo kūnu ir harmonizuoti energiją.

💜 4 susitikimas. Paskaita ir praktika “Vidinės meilės erdvės kūrimas savyje. Pagrindiniai žingsniai ir kasdienės praktikos”.

💜 5 susitikimas. Paskaita “Savęs priėmimo grožis ir galia. Kur slypi mano moteriškos galios?”. Praktinės užduotys savo vidaus ir jausmų pažinimui.

DATA: Užsiėmimai vyks nuo balandžio 8 d. Pirmadieniais 18.30 val. Numatyti 5 susitikimai. Vieno užsiėmimo trukmė 1,5 val.

KAINA: 55 Eur. už visą kursą. Galima mokėti dalimis.

 

****** P.S. Kursas vyks ONLINE. Jei negalėsite pažiūrėti online paskaitos numatytų laiku, visi įrašai bus saugomi uždaroje grupėje, tad galėsite pažiūrėti Jums patogiu metu.******

Užsiėmimus veda: Indrė Marija – sertifikuota jogos mokytoja, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, saviugdos tyrinėtoja ir praktikė, tinklaraščio www.indremarija.lt autorė, jogos studijos “Bodhi” įkūrėja.

Facebook: https://www.facebook.com/indremarijajoga/
Instagram: https://www.instagram.com/indre_marija/

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Indrė Marija | Joga | Meditacija | Stovyklos