Please assign a menu to the primary menu location under menu
Renginiai

Moterų saviugdos grupė § Moters sielos Grožis

Sharing is carying :)

Jeigu atėjo laikas, vadinasi, atėjo laikas. Visos mes puikiai mokame rasti dingsčių ir įtikinti save, neva jokiais būdais dabar nesugebėsime atrasti laiko sau, pasirūpinti savo diena ir savimi. Jei jau atėjo metas susitikti su savo vidumi, tai nieko čia nepadarysi.

Net jeigu jautiesi nepasiruošusi, laukia galybė nebaigtų darbų….  Susitikimas turi įvykti. Padėk viską į šalį. Čia renkamės tam, kad grįžtume namo – į savo širdį ❤️ Tam tereikia laiko ir užtektinai ryžto pasakyti: “Dabar manęs nėra, bet aš grįšiu”.

Šio kurso metu kiekvieną susitikimą pasinersime į meditaciją, paliesime įvairias moteriškas temas, atliksime įvairius savigdos pratimus, dalinsimės praktikomis, kurios mūsų kiekvieną dieną papildys ramybe, gerumu bei moteriška energija. Išsinešime užduotis į namus, kad moteriškos, intuicijos ir savižvalgos praktikos taptų kasdieniu meilės sau ritualu.

Susitikimai:

💜 1 susitikimas. Vidinės moters meditacija. Paskaita “Kaip išgirsti save ir tikruosius savo poreikius?”. Jaunaties norų ir siekių praktika. Arbata, pasidalinimas, įžvalgos.

💜 2 susitikimas. Šamaniškas Emocijų paleidimo ir atleidimo ritualas. Paskaita “Intuicija ir meilė. Kas atskleidžia ir stiprina ją manyje?”. Arbata, pasidalinimas, įžvalgos.

💜 3 susitikimas. Sąmoningo kvėpavimo (rebefingo) sesija su MINERALAIS. Sesijos tema “Mano moteriškumas ir seksualumas”. Gilinsimės į savęs pažinimą ir stiprinimą per mineralus, kalbėsime apie jų savybes. Trauksime mineralų kortas ir stebėsime, kur mus kviečia ši tema. Arbata, pasidalinimas, įžvalgos.

💜 4 susitikimas. Vidinio vaiko meditacija. Paskaita + praktika “Minčių erdvės transformacija: santykių keitimas per mintis, žodžius ir meditaciją”. Arbata, pasidalinimas, įžvalgos.

💜 5 susitikimas. Meditacija “Mano ateities Aš”. Praktinė paskaita “Vidinio pasaulio kūrimas savyje. Gyvenimo peržvelgimas ir transformacijos praktika.” Arbata, pasidalinimas, įžvalgos, atsisveikinimas.

DATA: Užsiėmimai vyks nuo kovo 19 d. Antradieniais 19.45 val. Numatyti 5 susitkimai.

VIETA: Raudondvario pl 101A, Kaunas, Jogos studija Bodhi.

KAINA: 55 Eur. Galima mokėti dalimis.

REGISTRACIJA: El.p. labas@bodhi.lt arba tel. nr. 8670 61933.

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS – 12 nuostabių moterų – TAD PASKUBĖKITE REZERVUOTI SAU VIETĄ.

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Meditacija| Dvasinis augimas | Stovyklos