Please assign a menu to the primary menu location under menu
Renginiai

Jogos ir MEDITACIJOS stovykla | Kovas

Sharing is carying :)

Jogos sistema tai nėra tik asanos (pratimai) ar gražus sėdėjimas lotoso pozoje. Ši sistema unikali savo saviugdos principais, gilia filososija, branginančiu požiūriu į žmogaus kūną. Tai tobulas dvasios ir materijos junginys. Juk sakoma, jei žmogus nori būti tobuloje harmonijoje su Visata, jis turi pasirūpinti tiek materija, tiek savo dvasia. Joga puikiai integruoja ir apjungia šiuos du kertinius gyvenimo elementus.
 
Meditacija – tobulas įrankis giliam savęs pažinimui. Retai save pažinti ir atrasti galime išorėje. Visi atsakymai ateina iš mūsų vidaus. O tam, kad pamatytume vidų – reikia ramybės, reikia tylos, reikia gilaus atsipalaidavimo.
 
Šioje stovykloje kalbėsime apie jogos filosofiją, medituosime, atliksime jogos asanas, maitinsimės sveiku vegetarišku maistu ir lepinsimės pirtyje.

STOVYKLOS PRAKTIKOS:

💚 PASKAITA:

§ Paskaita: “MEDITACIJA pradedantiesiems. Ką būtina žinoti, kad meditacija būtų lengva ir maloni praktika. Kokias meditacijas atlikti namuose?”.

💛 JOGOS UŽSIĖMIMAI:

§ JOGOS užsiėmimai/ Joga POROMIS.
§ PRANAYAMOS – Kvėpavimo technikos.

💜 MEDITACIJOS:

§ Čakrų harmonizavimo ir balansavimo meditacija su MINERALAIS;
§ Atleidimo TĖVAMS meditcija;
§ Dinaminė meditacija.
 
§ LAIKAS GAMTOJE, PASIVAIKŠČIOJIMAI/ VIDINIS SUSITELKIMAS.
♥ Maitinsimės vegetariniu maistu (matinimas įskaičiuotas į kainą).
♥ Kūnus pamaloninsime PIRTIES karščiu.
 
P.S. Atsižvelgdami į grupės poreikius, savęs patyrimo stovyklos organizatoriai pasilieka sau galimybę nežymiai koreguoti programą.
 
DATA: KOVO 20-22 d. Atvykstame penktadienį nuo 18:00 val., išvykstame sekmadienį 15:00 val.
 
VIETA: jauki sodyba “Gervių pieva”, Ukmergės rajone, Vepriuose.
 
STOVYKLĄ VEDA: Indrė Marija – sertifikuota jogos mokytoja, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, seminarų lektorė, saviugdos tyrinėtoja ir praktikė, tinklaraščio www.indremarija.lt autorė, jogos studijos “Bodhi” įkūrėja.
 
KAINA:
 
Nakvynės kaina – 40 Eur. (2 naktys);
Programos kaina – 100 Eur. Bendra suma 140 Eur.
Avansinis mokestis 50 Eur. negrąžinamas.
 
REGISTRACIJA: el.p. labas@bodhi.lt arba telefonu 8670 61933.
……………………………………………………………………………………………
ATSILIEPIMAI IŠ PRAEITOS STOVYKLOS:

Vita

Dar tebelydi ramybė ir geros emocijos, vaikštau su plačia šypsena… Vienas keblumas sunku tvarkyti reikalus, kurie užgriuvo grįžus 🙂 Ačiū dideliausias už tai, kad esate… Iki malonaus tylos stovykloje 🙂

P.S. medituoju kasdien 🙂

Mindaugas

Ačiū. Visatai. Dievui. Tau. Ačiū.

Savaitgalis it akimirka, kurios begaliniame gerume tiesiog ištirpau. Nebuvo jokio laiko – tik Ta akimirka. Ta vienintelė akimirka, kurios švelniame gerumo žaisme norėjosi būti dar ir dar. Norėjau ištirpti tame gerume

Spinduliuoji nuostabią energiją, kuri traukia tarsi gerumo magnetas. Ir tai tik labai maža dalelytė to, kaip iš tiesų noriu Tau padėkoti… Ačiū!

Facebook Comments

Sharing is carying :)
Meditacija| Dvasinis augimas | Stovyklos