Please assign a menu to the primary menu location under menu

Apie mane

Aš esu Indrė Marija. Mano kelias į jogą, meditaciją ir sąmoningumo praktikas prasidėjo nuo žurnalistikos ir visuomenės švietimo aplinkosaugos, etiško vartojimo, sveikos gyvensenos, ekologijos ir vegetarizmo temų. Nuolat analizuojant informaciją apie žmonių gyvensenos įtaką mūsų planetai, pradėjau atidžiai stebėti savo veiksmus, jų priežastis ir pasekmes.

Išaugusi savistaba 2011 m. mane atvedė į Ashtanga jogą. Čia nuo pat pirmo užsiėmimo supratau, kad grįžau namo – atgal į savo širdį. Intensyvios jogos treniruotės, pranajamos, meditacijos padėjo iš naujo atrasti ir susikurti save.

Gyvenimas keitėsi iš pagrindų: griuvo, kas buvo nebereikalinga, kūrėsi prasmingesnis ir gilesnis savęs pažinimas. Nustebau atradusi, kiek mes visko savyje turime ir kaip sunku visa tai suvaldyti, kas gerą – iškelti, blogą – paleisti. Tai nuolatinės gyvenimo pratybos.

Dabar pati dalinuosi sukauptomis žiniomis, mokau meditacijos, jogos, kvėpavimo technikų. Vedu seminarus ir stovyklas saviugdos, mentalinio, emocinio ir dvasinio augimo temomis. Padedu žmonėms atrasti gyvenime pusiausvyrą,  pamilti save ir sustiprėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

Nuo 2015 m. praktinių ir teorinių žinių sėmiausi iš Yoga Archarya ir Sivananda jogos centrų vadovo Swamio Sivadasananda. Lankiau ir lyg šiol lankau įvarius seminarus, susijusius su žmogaus joga, žmogaus kūnu, sąmoningumu, kvėpavimo terapijos seminarus. Aktyviai domiuosi įvairiomis jogos tradicijomis bei meditacijos formomis.

2014 metų rugsėjo mėnesį buvau 10- ties dienų Vipasanos meditacijos kurse, tyloje ir atsiskyrime.

2015 m. Sporto psichologijos mokymai;

2016 m. baigiau Giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (Rebefingo) instruktoriaus kursus.

2016 m. pradžioje Kauno centre įkūriau jogos studiją BODHI.

2016 m. Gyvosios Astrologijos kursai;

2016 m. Jane Okondo kūno terapijos mokymai “Vandenynas mūsų viduje”.

2017 m. Jane Okondo kūno terapijos mokymai “Įkūnytas tekėjimas: darbas su vidiniais organais”.

2017 m. World Peace Yoga School, Indija (Rishikeshas). Jogos mokytojo kvalifikacija (200 val.); Jogos filososfija ir anatomija, kvėpavimo technikos (pranayama), meditacijos, asanų studijos.

2018 m. kovo mėn. Teta Gydymo bazinis  kursas (Theta Healing® Basic DNA).

2018 m. lapkričio mėn. Krija jogos iniciacija iš Swami Shankarananda Giri, Mahavataro Babadži Mokytojų ir mokinių seka. Indija, Rishikeshas.

2019 m. sausio mėn. Emocinės laisvės kursas “Esu laisvas” pas Rytį Lukoševičių.

Meditacija, joga, sąmoningumo ir saviugdos praktikos mane lydi kiekvieną dieną. Tai ne tik mano gyvenimo dalis, tai yra mano gyvenimas, mano atsidavimas ir palaima.

Savo gyvenimo kelione pradedame čia ir dabar – šiame kūne. Išmokime jį pajausti, skirkime jam laiko, pažinkime save vis geriau ir vis giliau. Pajuskime savo prasmę ir kelionę šiame pasaulyje… Om…

Užsiėmimai:

  • Individualūs jogos, meditacijos ir rebefingo užsiėmimai.

*********************************************************************************

Rebefingas Kaune. Meditacija Kaune. Joga Kaune. Joga pradedantiesiems. Kvėpavimo pratimai. Pranayama.

Facebook Comments
Meditacija| Dvasinis augimas | Stovyklos